Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3117519
14260
524
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3271636
14261
524
24000
Cs. Kovács László /1929-2001/: Kosfej. Faragott kő, jelzett, 14x10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3270849
14262
524
Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3222744
14263
524
3400
Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3214027
14264
524
38000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3042898
14265
524
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2960196
14266
524
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3117539
14267
524
38000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3015047
14268
524
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3271220
14269
524
Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3271662
14270
524
70000
Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3292231
14271
524
2200
Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF