Bücher: Pferde

Zahl der Lose: 10

Fejér József - Czárán Zoltán: A versenylovak idomítása. (Trainirozás.) ) Balassagyarmat,[1916.], Hollósi-ny., 39+5 p. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borítón kis szakadásokkal, az utolsó pár lap szélén egészen apró sérülésekkel.
24004.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Tátray János: A lótenyésztés és a ló külső formáinak (alakulásainak) ismertetéseBudapest, 1918, Pátria' Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság kiadása és nyomása, IV p. + 208 p. + [5] t.: ill. Első kiadás. Kiadói papírborítóval. A fűzésnél elvált a borítótól a könyvtest.
24005.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Lovardák, istállók tervezése, építése. Ford.: Agócs Mónika, Radnai Imre. Lovasakadémia 9. Bp., [2003], Mezőgazda, 137+[3] p. Kiadói kartonált papírkötés.
24006.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Schwarznecker, [Gustav]: Pferdezucht. Rassen, Züchtung und Haltung des Pferdes. Berlin, 1894, Paul Parey, 1 (címkép) t.+ IX+[1]+603+[3] p.+ 40 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
24007.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Lehndorff, Georg Graf: Handbuch für Pferdezüchter. Sechste, neubearbeitete Auflage herausgegeben von Siegfried Graf Lehndorff. Berlin, 1921, Paul Parey, 1 t.+ VIII+371+[17] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, hiányzó hátsó szennylappal, mellékletek nélkül.
24008.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
E. Freiherr von Maercken zu Geerath: Springprüfungen und Geländeritte. Oldenburg, [1911], Gerhard Stalling, 1 (címkép) t.+ [8]+320 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, több kijáró lappal.
24009.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Heinze, Theodor: Pferd und Reiter. Die Reitkunst in ihrem ganzen Umfange. Leipzig-Berlin, 1882, Otto Spamer, XXII+538+[2] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, széteső állapotban.
24010.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lovasszótár. Összeállította: dr. Radnai Endre. 2006, Mezőgazda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24011.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
A ló - nemzeti lókiállítás. Kiállításvezető. Bp.,2011, Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 63 p. Kiadói papírkötés,
24012.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Elwyn Hartley Ewards: Arany lovaskönyv. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
24013.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF