Es ist zu lizitieren
24008.
Bücher: Pferde
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Lehndorff, Georg Graf: Handbuch für Pferdezüchter. Sechste, neubearbeitete Auflage herausgegeben von Siegfried Graf Lehndorff. Berlin, 1921, Paul Parey, 1 t.+ VIII+371+[17] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, hiányzó hátsó szennylappal, mellékletek nélkül.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |