Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 49

3 db mesekönyv: Nefelejcs. Szép magyar versek kisiskolásoknak.; Grätzer József: Sicc. Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok.; Varga Katalin: Én, te, ő. Kalandok a szófajok birodalmában. Bp., 1982-1987, Móra. Kiadói félvászon-kötés / kartonált papírkötés, változó állapotban.
24643.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hevesi Lajos: Jelky András rendkívüli kalandjai ötödfél világrészben. Bp., 1915, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24644.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Twain, Mark: Tamás úrfi kalandjai. Regényes elbeszélés. Az ifjuság számára Hughes N. L. átdolgozása után ford.: Kürthy Emil. Bp., [1886], Révai, [2]+287+[1] p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, hiányzó hátsó szennylappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
24645.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
24646.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Mátyás, az igazságos. Vál. és az utószót írta Kríza Ildikó. Jankovich Marcell illusztrációival. Mesék, mondák, történetek. Bp., 1990., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
24647.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
24648.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Török Róbert Demjén Bence "A Babatündérhez" A budapesti játékkereskedelem története / "To the little fairy" The toy-trade history in Budapest Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, 2010. 118p. Kiadói kartonált papírkötésben
24649.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
24650.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Relkovics Néda, davori: Miről susog a pilisi erdő Budapest, [1942], Szent István-Társulat kiadása (Stephaneaum Nyomda, Bp.), 150 p., Első kiadás! A kötet egész oldalas, fekete-fehér, feliratozatlan illusztrációit Györgyfi György rajzolta Javított félvászon kötésben.
24651.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Zselihovszkája, V(era) P(etrovna): Messze Tatárországban. Elbeszélés fiatal lányoknak Ford. Házsongárdy Gábor (Pogány Elza). Bp. (1928.) Franklin 162 l. 8 t. A borító Fáy Dezső munkája. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
24652.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24653.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bátki Mihály: Robert Londonban. DEDIKÁLT! Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1982., Móra. Szeged, 2010, Közélet Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
24654.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF