Bücher: Märchen Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3498108
24667
524
Books: Tales
Andersen: A vadhattyúk és más mesék. Maraja rajzaival. Fordította: Rab Zsuzsa. Szófia, 1960, Bolgarski Hudojnik. Félvászon kötés, gerincnél elvált, tulajdonosi névbejegyzéssel, viseltes állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3482155
24668
524
Books: Tales
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db. Különféle kötésben, változó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3482148
24669
524
Books: Tales
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db. Különféle kötésben, változó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494437
24670
524
Books: Tales
4 db mesekönyv: Nagy a világ. Történetek öt világrész gyerekeiről.; Török Sándor: Falatka királysága.; Arthur Haulot: Kalimpász a Holdon.; Vitalij Korzsikov: Napocskin, a tengerész. Bp., 1975-1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494457
24671
524
Books: Tales
Benedek Elek: Arany mesekönyv. A világ legszebb meséi. Deák Ferenc rajzaival. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494489
24672
524
Books: Tales
[Prilezaeva, Mariâ Pavlovna] Prilezsajeva: Mása története. Ifjúsági regény. Ford.: Klauber Ilona. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3458144
24673
524
Books: Tales
Fáy Aladár: A kókuszdió története és egyéb képek. 2011. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3496651
24674
524
Books: Tales
2 db mesekönyv: Lázár Ervin: A kisfiú meg az oroszlánok. Meseregény. Bp., 1982, Móra. Kiadói papírkötés. + Janikovszky Éva: A hét bőr. Réber László rajzaival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3458140
24675
524
Books: Tales
Lakner Artúr: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1983. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458137
24676
524
Books: Tales
3 db könyv - Magyar Népmesék. Az égig érő fa; Paolo Gentile: Tapsi elveszik és megkerül; Történetek a farmon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458119
24677
524
Books: Tales
Romhányi József: Doktor Bubó. Bp., 1979, Móra. Kiadói papírkötés, első néhány lap belül részben elvált, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3441303
24678
524
Books: Tales
3 db mesekönyv: Pálfalvi Nándor: Az oroszlán barátai.; Varga Katalin - Gyólai Gabriella: Az égig érő karácsonyfa.; Grimm: A méhkirálynő. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF