https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Kontinuierlich Online-Auktionen
Tétel

Bak János: Legény Berci. Modern mese. (Z. Szüts Erzsébet rajzaival.) B...

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

1 800 2 000 2 400

 

1

Rufpreis:

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Zahl der Gebote:

0

Minimales Gebot:

1 800 HUF

Beschreibung:

Bak János: Legény Berci. Modern mese. (Z. Szüts Erzsébet rajzaival.) Budapest, Budapest, [1941]. Mefhosz Könyvkiadó (Királyi Magyar Egyetemi Kiadó). 128 p. + 7 t. (színes). Egyetlen kiadás. Bak János ifjúságnak szánt tudományos-fantasztikus regénye a műfajban szokatlan módon versben íródott. Legény Berci diplomáciai, forradalmi és csillagközi kalandjait oldalszámozáson belül Z. Szüts Erzsébet tíz egész oldalas illusztrációja kíséri. A mű korabeli ismertetése: ,,Legény Berci világűrjáró repülőgépén indul neki a kalandoknak, s változatos eseményeken át eljut a modern technika minden tökéletességével felszerelt birodalomba, az új mai tündérországba. Innen a Nap Birodalmába jut, ahol éppen forradalom tombol: sztrájkolnak a szelek, a felhők, az évszakok, a csillagok s a Birodalom minden népe, mert az öreg Napkirály - haladva a korral - egész birodalmát át akarja alakítani központi fűtésre. Berci a forradalom élére áll s kibékíti a királyt népével." Az első előzéken régi tulajdonosi bejegyzés. Aranyozott, illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Facebook

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse