Richard Dattner: Selected and Current Works of Richard Dattner & Partners Architects. The Master Architect Series IV. Mulgrave, 2000, The Images Publishing Group Pty Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Pécs - Ókeresztény mauzóleum és a "korsós' sírkamra.; Budapest - A kőbányai Szent László plébániatemplom.; Budapest - Malomipari múzeum, 3 db.; A Nemzeti Gyászpark és a kisfogház. NÖRI füzetek 5.; Árkádsorok. NÖRI füzetek 22.; Falsírboltok. NÖRI füzetek 16.; Bakonyi, Tibor: Ede Magyar.; Építészeti emlékek a Magyar Országos Levéltárban. A Magíyar Országos Levéltár kiállítása a millecentenárium tiszteletére. 1996. szeptember. Katalógus. A borítón kivágással.;
Schlomann-Oldenbourg Illustrierte technische Wörterbücher. Band 13: Baukonstruktionen. In sechs Sprachen: Deutsch, Englisch, Franzözisch, Russisch, Italienisch, Spanisch. München-Berlin, 1919, R. Oldenbourg. Hat nyelven (német, angol, francia, orosz, olasz, spanyol). Kiadói egészvászon-kötés, sérült, rossz állapotban, vetemedett elülső kötéstáblával, néhány sérült, összeragadt lappal, ázásnyomokkal.
Knöll, Karl - Schönemann, Karl: Die Darstellung von Bauzeichnungen im Hochbau. Für Schule und Praxis. Görlitz-Biesnitz, é.n. [1932?], Hans Kretschmer, VIII+100 p.+ 2 (kihajtható) t. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a kihajtható mellékleteken szakadásokkal.