Es ist zu lizitieren
24729.
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái. I-X. köt. [5 kötetbe kötve.] Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ 304 p.+ 227+[1] p.; 268+[2] p.+ 270 p.; 272 p.+ 279+[1] p.; 330+[6] p.+ 453+[3] p.; 479+[1] p.+ 447+[1] p. Harmadik, bővített kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. Szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzéseivel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |