Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

4 000 4 800 5 500

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Minimales Gebot:

4 000 HUF

Beschreibung:

Juhász Ferenc: A szent tűzözön regéi. (Dedikált.)
(Budapest), [1969]. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 404 + [4] p. Első kiadás.
Dedikált: "Belia Gyuriéknek nagy szeretettel, öleléssel ajánlom: Ferenc. Budapest, 1969. március 14."
Kötetünk kötéstervét és tipográfiáját Kass János grafikusművész tervezte.
Prov.: Belia György (1923-1982) irodalomtörténész, Babits-kutató, a Szépirodalmi Könyvkiadó lektora.
Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, Hajnal Gabriella színes rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.

Teilen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF