Es ist zu lizitieren
24827.
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Juhász Ferenc:
A szent tűzözön regéi. (Dedikált.)
(Budapest), [1969]. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 404 + [4] p. Első kiadás.
Dedikált: "Belia Gyuriéknek nagy szeretettel, öleléssel ajánlom: Ferenc. Budapest, 1969. március 14."
Kötetünk kötéstervét és tipográfiáját Kass János grafikusművész tervezte.
Prov.: Belia György (1923-1982) irodalomtörténész, Babits-kutató, a Szépirodalmi Könyvkiadó lektora.
Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, Hajnal Gabriella színes rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |