Gläser Zahl der Lose: 468
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3378791
12884
522
Glass-objects
Ólomkristály konyakos pohár garnitúra, 6 darab, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3382685
12885
522
Glass-objects
Lila hengerváza, jelzés nélkül, kopott, m: 23,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3347848
12886
522
Glass-objects
Patikai üveg dugóval, lepattanással, m: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3382693
12887
522
Glass-objects
Vörös zsugormázas üveg hengerváza, lepattanással, m: 25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3349385
12888
522
Glass-objects
Szecessziós pohár. Zománcfestett, kopott, m: 10,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3385086
12889
522
Glass-objects
Préselt kínálótálca, népi mulatság mintájával díszítve, hibátlan, 22x37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3382361
12890
522
Glass-objects
Fagylaltos kehely garnitúra, 6 darab, minimális kopással, d: 10 cm, m: 8,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3382677
12891
522
3200
Glass-objects
Részben anyagában színezett bordás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3311774
12892
522
3400
Glass-objects
3 darab hialitüveg tárgy, váza, kínáló, m: 17 cm alatt, d: 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3316566
12893
522
24000
Glass-objects
Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3377525
12894
522
3400
Glass-objects
Ólomkristály ötosztatú csemegekínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 36x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3384902
12895
522
Glass-objects
Murano anyagában színezett levélnehezék üvegpogácsa, jelzés nélkül, d: 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen