Gläser Zahl der Lose: 468
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3371927
12872
522
32000
Glass-objects
cca 1890, Victor Saglier (1809-1894) kekszkínáló. Savmaratott hutaüvegen aranyszínű kartusokban kézzel festett kétalakos zsánerjelenetek, neorokokó stílusú ezüstözött szerelékkel, jelzett az üvegen, jelzett a fogón, d: 15 cm, m: 17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3274337
12873
522
Glass-objects
Keith Haring által tervezett mintával díszített pohár, m: 13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3394733
12874
522
22000
Glass-objects
Viktoriánus angol kézzel festett többrétegű szaténüveg előszobai lámpa búra. Jelzés nélkül, minimális pattogzással, d: 23 cm, m: 29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3274346
12875
522
Glass-objects
Doboznyi vegyes prizma és csillárszerelék. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3394878
12876
522
Glass-objects
Üveg kínáló, irizáló felülettel, kopással, d: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3398004
12877
522
3200
Glass-objects
Cseh barackszínű hamuzó, jelzés nélkül, kis kopással, 14x11,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3363195
12878
522
Glass-objects
2 db design üveg tál Morion jelzéssel az egyik 17x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3274351
12879
522
Glass-objects
Ötosztatú füstszínű csemegekínáló, 32x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3356587
12880
522
4800
Glass-objects
Bohemia ólomkristály kínáló, címkével jelzett, hibátlan, dobozában, d: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3274348
12881
522
Glass-objects
8 darab csillár prizma, h: 15 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3349383
12882
522
Glass-objects
Porciós kancsó. cca 19. sz. vége, Parád, m: 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3379736
12883
522
4800
Glass-objects
Kék kézi üveg dísztál, Anyagában színezett, jelzett,hibátlan 28x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen