Gläser Zahl der Lose: 468
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3466550
12740
522
3800
Glass-objects
Kétrészes királykék üveg kínáló, hibátlan, 27x27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3472376
12741
522
7500
Glass-objects
Mid-century anyagában színezett hutaüveg váza, hibátlan, m: 36 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3471660
12742
522
5500
Glass-objects
Moser borostyánsárga parfűmös üveg, formába öntött, jelzett,9x9 cm, elöregedett gumi részekkel / Moser yellow perfume bottle, with hallmark, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3439376
12743
522
26000
Glass-objects
Biedermeier emlékpohár. XIX. sz. Überfangos, bíborpácolt, rajta a Szerencse, Egészség, Béke feliratok németül és a fogalmak allegóriái vésve. kopással, m: 14 cm /// Biedermeier commemorative glass. 19th century, cased, ruby-stained, engraved with the German inscriptions Glück, Gesundheit, Frieden (Luck, Health, Peace) and allegorical motifs. With wear, height: 14 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3307505
12744
522
Glass-objects
2 darab iparművész hutaüveg váza, m: 13-20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3469458
12745
522
2200
Glass-objects
Királykék üveg kínáló, hibátlan, d: 25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3412409
12746
522
Glass-objects
Ólomkristály váza pácolt díszítéssel, hibátlan, m: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3412885
12747
522
Glass-objects
Nagyméretű, téli tájat ábrázoló préselt, savmaratott üveg asztalközép kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3426953
12748
522
Glass-objects
Borérlelő üvegballon. cca 19. sz. vége, Parád, zölden színezett hutaüveg, cca 50 liter, kis kopással, m: 53 cm. A hasonló érlelő ballonok száját egy speciális szerszámmal durván képezték ki, hogy alkalmasak legyenek a borérlelési technikák kivitelezésére. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Wine aging glass balloon. Circa late 19th century, Parád, green-colored furnace glass, approximately 50 liters, with minor wear, height: 53 cm. The mouths of similar aging balloons were roughly shaped with a special tool to make them suitable for executing wine aging techniques. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3472363
12749
522
Glass-objects
Borostyánszínű krakléüveg ecetes edény, m: 25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3466515
12750
522
Glass-objects
Montana design hengerüveg váza, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3465571
12751
522
4400
Glass-objects
Cseh üveg kiöntő, többrétegű, hutaüveg hibátlan 25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen