Gläser

Zahl der Lose: 468

Kétrészes királykék üveg kínáló, hibátlan, 27x27 cm
12740.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Mid-century anyagában színezett hutaüveg váza, hibátlan, m: 36 cm
12741.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Moser borostyánsárga parfűmös üveg, formába öntött, jelzett,9x9 cm, elöregedett gumi részekkel / Moser yellow perfume bottle, with hallmark,
12742.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Biedermeier emlékpohár. XIX. sz. Überfangos, bíborpácolt, rajta a Szerencse, Egészség, Béke feliratok németül és a fogalmak allegóriái vésve. kopással, m: 14 cm ///    Biedermeier commemorative glass. 19th century, cased, ruby-stained, engraved with the German inscriptions Glück, Gesundheit, Frieden (Luck, Health, Peace) and allegorical motifs. With wear, height: 14 cm.
12743.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
2 darab iparművész hutaüveg váza, m: 13-20 cm
12744.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Királykék üveg kínáló, hibátlan, d: 25 cm
12745.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Ólomkristály váza pácolt díszítéssel, hibátlan, m: 16 cm
12746.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nagyméretű, téli tájat ábrázoló préselt, savmaratott üveg asztalközép kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 34 cm
12747.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Borérlelő üvegballon. cca 19. sz. vége, Parád, zölden színezett hutaüveg, cca 50 liter, kis kopással, m: 53 cm. A hasonló érlelő ballonok száját egy speciális szerszámmal durván képezték ki, hogy alkalmasak legyenek a borérlelési technikák kivitelezésére. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Wine aging glass balloon. Circa late 19th century, Parád, green-colored furnace glass, approximately 50 liters, with minor wear, height: 53 cm. The mouths of similar aging balloons were roughly shaped with a special tool to make them suitable for executing wine aging techniques.
12748.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Borostyánszínű krakléüveg ecetes edény, m: 25 cm
12749.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Montana design hengerüveg váza, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
12750.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Cseh üveg kiöntő, többrétegű, hutaüveg hibátlan 25 cm
12751.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen