Német Demokratikus Köztársaság 1976. "Altenburg 1000 éves 976-1976 / Altenburg város" kétoldalas fém emlékérem (40mm) + 1984. "Marburg-Biedenkopf járás 10 éves fennállása / A kerület hete 1984. június 30- július 8." kétoldalas bronz emlékérem (54mm) + DN "Albertus Johann Friedricus / Németország legrégebbi kalapácsos kovácsműhelye" kétoldalas Ni-acél emlékérem (23mm) T:AU,XF, fülnyom, patina German Democratic Republic 1976. "1000 Jahre Altenburg 976-1976 / Stadt Altenburg" two-sided metal commemorative medallion (40mm) + 1984. "10 Jahre Landkreis Marburg-Biedenkopf / Woche des Landkreises vom 30. 6. - 8. 7. 1984" two-sided bronze commemorative medallion (54mm) + ND "Albertus Johann Friedricus / Akteste Hammerschmiede Deutschlands" two-sided Ni-steel commemorative medallion (23mm) C:AU,XF, earmark, patina
Németország DN "Éljen a kőművesség művészete" német építész céh emlékérem övcsaton (63x48mm) T:XF Germany DN "Hoch die Maurerkunst (Long Live the Art of Masonry)" German Architect Guild Commemorative Medal on Belt Buckle (63x48mm) C:XF
Német Szövetségi Köztársaság 1976. "Az Elba mellékcsatorna megnyitása" kétoldalas rézzel bevont Fe emlékérem (34,5mm) T:XF Federal Republic of Germany 1976. "Opening of the Elbe Side Channel" two-sided Cu plated Fe commemorative medal (34,5mm) C:XF
Német Szövetségi Köztársaság 1976. "Az Elba mellékcsatorna megnyitása" kétoldalas rézzel bevont Fe emlékérem (34,5mm) T:XF, kis patina Federal Republic of Germany 1976. "Opening of the Elbe Side Channel" two-sided Cu plated Fe commemorative medal (34,5mm) C:XF, small patina
Német Szövetségi Köztársaság 1980. "Franz Joseph Strauss bajor miniszterelnök" jelzett Ag kétoldalas emlékérem sérült dísztokban (24,63g/0.999/40mm) T:AU (redetileg:PP) patina Federal Republic of Germany 1980. "Franz Joseph Strauss Bavarian Prime Minister" hallmarked Ag double-sided commemorative medallion in damaged decorative case (24,63g/0.999/40mm) T:AU (originally:PP) patina
Német Szövetségi Köztársaság 1980. "Wapen Hamburgból - Hamburgi konvoj hajó / Helgoland - 90 éve német" fém emlékérem (38,5mm) T:AU-XF (eredetileg PP) Federal Republic of Germany 1980. "Wapen von Hamburg - Hamburger Konvoyschiff / Helgoland - 90 Jahre Deutsch" metal commemorative medal (38,5mm) C:AU-XF (originally PP)
Német Szövetségi Köztársaság 1989. "Müncheni Nemzetközi Vásár - 1964-1989 / 25 éves a Müncheni Vásár és Kiállítási Társaság" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:XF GFR 1989. "Messe München International - 1964-1989 / 25 Jahre Münchener Messe und Ausstellungs Gesellschaft" two-sided silver plated bronze commemorative medal (40mm) C:XF
Német Szövetségi Köztársaság 1990. "Németország újraegyesítése" kétoldalas sárgaréz emlékérem fólia tokban T:AU (eredetileg PP) Germany 1990. "The reunification of Germany" two-sided brass commemorative medal in foil case C:AU (originally PP)