Es ist zu lizitieren
32562.
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
22 000 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1980. "Franz Joseph Strauss bajor miniszterelnök" jelzett Ag kétoldalas emlékérem sérült dísztokban (24,63g/0.999/40mm) T:AU (redetileg:PP) patina
Federal Republic of Germany 1980. "Franz Joseph Strauss Bavarian Prime Minister" hallmarked Ag double-sided commemorative medallion in damaged decorative case (24,63g/0.999/40mm) T:AU (originally:PP) patina
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |