Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 83

32544.

Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett dísztokban (70mm) T:AU
Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in decorative case (70mm) C:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
32545.

Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:AU,XF
Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:AU,XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:XF Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:XF
32546.

Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:XF
Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Nagy-Britannia 1981. "Királyi esküvői kiadás" "The Tower of London" alpakka emlékérem, eredeti dísztokban (44mm) T:PP ujjlenyomat Great Britain 1981. "Royal wedding edition" "The Tower of London" nickel silver commemorative medallion, in original decorative case (44mm) C:PP fingerprint
32547.

Nagy-Britannia 1981. "Királyi esküvői kiadás" "The Tower of London" alpakka emlékérem, eredeti dísztokban (44mm) T:PP ujjlenyomat
Great Britain 1981. "Royal wedding edition" "The Tower of London" nickel silver commemorative medallion, in original decorative case (44mm) C:PP fingerprint

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nagy-Britannia 2019. "Windsor kastély" aranyozott fém emlékérem kapszulában (38mm) T:PP kis fo. United Kingdom 2019. "Windsor Castle" double-sided, gilt metal medallion in capsule (38mm) C:PP tiny spots
32548.

Nagy-Britannia 2019. "Windsor kastély" aranyozott fém emlékérem kapszulában (38mm) T:PP kis fo.
United Kingdom 2019. "Windsor Castle" double-sided, gilt metal medallion in capsule (38mm) C:PP tiny spots

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32549.

Német államok / Poroszország / Köln 1865. "Általános Mezőgazdasági Kiállítás Köln 1865" ezüstözött bronz emlékérem (41mm) T:XF kis ph., patina
German States / Prussia / Cologne 1865. "Allgemeine Landwirtschaftliche Ausstellung zu Cöln 1865 (International Agricultural Exhibition in Cologne 1865)" silver plated bronze medal (41mm) C:XF small edge error, patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Német Birodalom 1801. "Száz éves a Porosz Királyság" kétoldalas fém emlékérem. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) T:F lyuk German Empire 1801. "The Kingdom of Prussia is one hundred years old" double-sided METAL commemorative medal. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) C:F holed
32550.

Német Birodalom 1801. "Száz éves a Porosz Királyság" kétoldalas fém emlékérem. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) T:F lyuk
German Empire 1801. "The Kingdom of Prussia is one hundred years old" double-sided METAL commemorative medal. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) C:F holed

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Német Birodalom 1890 (Drentwett, Augsburg). "BISMARCK-GEDENK-THALER". emlékérem füllel 34 mm. 15,8 g. T:2- ph,. / German Empire 1890 Bismarck memorial Thaler metal commemorative medal with ear C: EF Bennert 79. Müller 67. Slg. Marienburg 7507.
32551.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Német Birodalom 1912. "BAYRISCHE GEWERBESCHAU 1912 IN MUENCHEN (Bajor Szakkiállítás 1912, München)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (33mm) T:XF kopott ezüstözés German Empire 1912. "BAYRISCHE GEWERBESCHAU 1912 IN MUENCHEN (Bavarian Trade Exhibition 1912, Munich/München)" double-sided silver-plated bronze commemorative medal with ear (33mm) C:XF worn silvering
32552.

Német Birodalom 1912. "BAYRISCHE GEWERBESCHAU 1912 IN MUENCHEN (Bajor Szakkiállítás 1912, München)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (33mm) T:XF kopott ezüstözés
German Empire 1912. "BAYRISCHE GEWERBESCHAU 1912 IN MUENCHEN (Bavarian Trade Exhibition 1912, Munich/München)" double-sided silver-plated bronze commemorative medal with ear (33mm) C:XF worn silvering

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin - Pergamon-oltár" kétoldalas fém emlékérme (27mm) + "Berlini Állami Operaház" kétoldalas fém emlékérmek dísztokban (27mm) T:AU German Democratic Republic 1967. "Pergamonaltar" two-sided metal commemorative medallion (27mm) + "Deutsche Staatsoper in Berlin" two-sided metal commemorative medallion all of two in a cardboard case (27mm) C:AU
32553.

Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin - Pergamon-oltár" kétoldalas fém emlékérme (27mm) + "Berlini Állami Operaház" kétoldalas fém emlékérmek dísztokban (27mm) T:AU
German Democratic Republic 1967. "Pergamonaltar" two-sided metal commemorative medallion (27mm) + "Deutsche Staatsoper in Berlin" two-sided metal commemorative medallion all of two in a cardboard case (27mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német Demokratikus Köztársaság 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Felszabadulási emlékmű a Seelow-magaslaton)" részben festett bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:AU German Democratic Republic 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Liberation Memorial on the Seelow Heights)" partially painted bronze medallion in original case (70mm) C:AU
32554.

Német Demokratikus Köztársaság 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Felszabadulási emlékmű a Seelow-magaslaton)" részben festett bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:AU
German Democratic Republic 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Liberation Memorial on the Seelow Heights)" partially painted bronze medallion in original case (70mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Német Demokratikus Köztársaság 1970 k. "Dem Völkerverbindenden handel verpflichtet - Kammer für Aussenhandel der DDR (Elkötelezettek a nemzetközi kereskedelem iránt - NDK Külkereskedelmi Kamara)" egyoldalas aranyozott emlékérem tokban (60mm) T:AU kis ph. German Democratic Republic cca 1970. "Dem Völkerverbindenden handel verpflicht - Kammer für Aussenhandel der DDR (Committed to international trade - Chamber for Foreign Trade of the GDR)" one-sided gilded commemorative medal in case (60mm) C:AU small edge error
32555.

Német Demokratikus Köztársaság 1970 k. "Dem Völkerverbindenden handel verpflichtet - Kammer für Aussenhandel der DDR (Elkötelezettek a nemzetközi kereskedelem iránt - NDK Külkereskedelmi Kamara)" egyoldalas aranyozott emlékérem tokban (60mm) T:AU kis ph.
German Democratic Republic cca 1970. "Dem Völkerverbindenden handel verpflicht - Kammer für Aussenhandel der DDR (Committed to international trade - Chamber for Foreign Trade of the GDR)" one-sided gilded commemorative medal in case (60mm) C:AU small edge error

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen