Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett dísztokban (70mm) T:AU Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in decorative case (70mm) C:AU
Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:AU,XF Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:AU,XF
Lengyelország DN(1995) "XVII. Lengyel Filatéliai Kiállítás, Varsó '95 - Lengyel Filatéliai Szövetség / 400 éves Varsó - 1596-1996" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tokban. Szign.: "ZS" (70mm) T:XF Poland ND(1995) "XVII OGÓLNO POLSKA WYSTAWA FILATELIS-TYCZNA Warszawa '95 - POLSKI ZWIAZEK FILATELISTÓW / VARSOVIA - 400 LAT STOLECZNOSCI WARSZAWY - 1596-1996" twosided bronze commemorative medallion in plastic case. Sign.: "ZS" (70mm) C:XF
Nagy-Britannia 1981. "Királyi esküvői kiadás" "The Tower of London" alpakka emlékérem, eredeti dísztokban (44mm) T:PP ujjlenyomat Great Britain 1981. "Royal wedding edition" "The Tower of London" nickel silver commemorative medallion, in original decorative case (44mm) C:PP fingerprint
Német államok / Poroszország / Köln 1865. "Általános Mezőgazdasági Kiállítás Köln 1865" ezüstözött bronz emlékérem (41mm) T:XF kis ph., patina German States / Prussia / Cologne 1865. "Allgemeine Landwirtschaftliche Ausstellung zu Cöln 1865 (International Agricultural Exhibition in Cologne 1865)" silver plated bronze medal (41mm) C:XF small edge error, patina
Német Birodalom 1801. "Száz éves a Porosz Királyság" kétoldalas fém emlékérem. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) T:F lyuk German Empire 1801. "The Kingdom of Prussia is one hundred years old" double-sided METAL commemorative medal. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) C:F holed
Német Birodalom 1890 (Drentwett, Augsburg). "BISMARCK-GEDENK-THALER". emlékérem füllel 34 mm. 15,8 g. T:2- ph,. / German Empire 1890 Bismarck memorial Thaler metal commemorative medal with ear C: EF Bennert 79. Müller 67. Slg. Marienburg 7507.
Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin - Pergamon-oltár" kétoldalas fém emlékérme (27mm) + "Berlini Állami Operaház" kétoldalas fém emlékérmek dísztokban (27mm) T:AU German Democratic Republic 1967. "Pergamonaltar" two-sided metal commemorative medallion (27mm) + "Deutsche Staatsoper in Berlin" two-sided metal commemorative medallion all of two in a cardboard case (27mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Felszabadulási emlékmű a Seelow-magaslaton)" részben festett bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:AU German Democratic Republic 1970-1980 k. "Gedenkstätte der Befreiung auf den Seelower Höhen (Liberation Memorial on the Seelow Heights)" partially painted bronze medallion in original case (70mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1970 k. "Dem Völkerverbindenden handel verpflichtet - Kammer für Aussenhandel der DDR (Elkötelezettek a nemzetközi kereskedelem iránt - NDK Külkereskedelmi Kamara)" egyoldalas aranyozott emlékérem tokban (60mm) T:AU kis ph. German Democratic Republic cca 1970. "Dem Völkerverbindenden handel verpflicht - Kammer für Aussenhandel der DDR (Committed to international trade - Chamber for Foreign Trade of the GDR)" one-sided gilded commemorative medal in case (60mm) C:AU small edge error
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.