Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3277391
31365
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973 " egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3396582
31366
522
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek " egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511371
31367
522
Numismatik
Nagy István János (1938-) 1982. "25 éves a Velencei Tavi Intéző Bizottság - 1957" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3507964
31368
522
30000
Numismatik
Nagy József (1931-2002) 1977. "A. Schweitzer 1875-1965 / Schweitzer Albert Otthon - Budapest " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~81mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3465591
31369
522
Numismatik
Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986 " ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH3 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3425933
31370
522
Numismatik
Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH9 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507523
31371
522
Numismatik
Pásztor János (1881-1945) 1912. "DR. GENERSICH ANTALNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI 1912 " bronz, vert, egyoldalas plakett (44x60mm) T:AU,XF patina Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" bronze, struck, one-sided plaque. Sign: János Pásztor (44x60mm) C:AU,XF patina HP 3785 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3378714
31372
522
Numismatik
Rácz Edit (1936-) 1972. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom " egyoldalas bronz emlékplakett, eredeti "FKBT " (Fővárosi Közlekedésbiztonsági Tanács) dísztokban (94mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3504131
31373
522
Numismatik
Rácz Edit (1936-) ~1970-1980. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom " ezüstözött bronz emlékérem, eredeti tokban (94mm) T:XF kopott ezüstözés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3485767
31374
522
Numismatik
Radnitzky, Carl (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA " Szign.: Carl Radnitzky (50mm) T:F,VG több ph., átfúrás Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (50mm) C:F,VG lot of edge errors, drilled hole noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3378855
31375
522
Numismatik
Rajki László (1939-) 1979. "Darvas Irodalmi Emlékház - Orosháza " kétoldalas bronz emlékplakett (78,5mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3378706
31376
522
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) 1972. "Győr-Sopron Vas-Zala megye / Nyugat-Dunántúl Intéző Bizottság " kétoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen