Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 334

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12
31269.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31270.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13
31271.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31272.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
31273.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Bognár György (1944-) DN "Tanulmányi Emlékérem / Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi kar" kétoldalas, öntött, aranyozott bronz emlékérem (69mm) T:AU,XF
31274.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja" egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
31275.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Borsos Miklós (1906-1990) 1956. "Steiner Lajos 1871-1944" kétoldalas, öntött, bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva (~80mm) dísztokban T:AU
31276.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Borsos Miklós (1906-1990) 1970 k. "Győr-Sopron Megyei Felszabadulási Pályázat - Képzőművészet, Irodalom, Foto és Film" kétoldalas bronz plakett (87mm) T:AU Hungary ~1970. "Liberation Competition of Győr-Sopron County - Fine arts, Literature, Photo and Film" double-sided bronze plaque Sign.: Miklós Borsos (87mm) C:AU
31277.

Borsos Miklós (1906-1990) 1970 k. "Győr-Sopron Megyei Felszabadulási Pályázat - Képzőművészet, Irodalom, Foto és Film" kétoldalas bronz plakett (87mm) T:AU
Hungary ~1970. "Liberation Competition of Győr-Sopron County - Fine arts, Literature, Photo and Film" double-sided bronze plaque Sign.: Miklós Borsos (87mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Miskolci Filmfesztivál 1975" kétoldalas bronz emlékérem (88mm) T:AU
31278.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "MTV - Riporter kerestetik" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:AU
31279.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:AU
31280.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen