Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 334

Asszonyi Tamás (1942-) 2001. "NAVIGARE NECESSE EST / R. D. MMI. IX. VIII." kétoldalas öntött bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF
31245.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Az Ifjúságért / Ifjúsági díj ÁIB (Állami Ifjúsági Bizottság)" kétoldalas bronz díjplakett (76mm) T:AU
31246.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Barátság" jelzetlen egyoldalas bronz emlékérem, (72,5mm) T:XF
31247.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU
31248.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év" kétoldalas öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU
31249.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" egyoldalas, vert, bronz plakett (55x37mm) T:AU HP.: 731
31250.

Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" egyoldalas, vert, bronz plakett (55x37mm) T:AU
HP.: 731

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben" egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU
31251.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. Szent Kristófot, az utazók, hajósok védőszentjét ábrázoló bronz hajójelvény átfúrás nélkül, hátoldalán "BERÁN N" gyártói jelzéssel, "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS (Szent Kristóf védj meg minket)" (76x63mm) T:AU / Hungary cca 1930. bronze ship ornamet without holes, depicting the patron saint of seaman and travelleres, with "BERÁN N" maker's mark. "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS (St. Christopher, protect us)" (76x63mm) C:AU
31252.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála" egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina
31253.

Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála" egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina
Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére 1847. augusztus 11-17." kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42mm) T:XF, kis ph.
31254.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
31255.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" jelzett Ag emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (150,68g/0.640/70,5mm) T:UNC,AU small patina / Hungary 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" hallmarked Ag commemorative medallion for the Martyrs of Arad series. Sign.: György Bognár, Tamás Szabó (150,68g/0.640/70,5mm) C:UNC,AU small patina
31256.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen