Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3279779
31245
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 2001. "NAVIGARE NECESSE EST / R. D. MMI. IX. VIII. " kétoldalas öntött bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487491
31246
522
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Az Ifjúságért / Ifjúsági díj ÁIB (Állami Ifjúsági Bizottság)" kétoldalas bronz díjplakett (76mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504375
31247
522
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Barátság " jelzetlen egyoldalas bronz emlékérem, (72,5mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3244562
31248
522
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év " kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3378940
31249
522
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év " kétoldalas öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3460545
31250
522
Numismatik
Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán " egyoldalas, vert, bronz plakett (55x37mm) T:AU HP.: 731 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3090154
31251
522
Numismatik
Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben " egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3493229
31252
522
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. Szent Kristófot, az utazók, hajósok védőszentjét ábrázoló bronz hajójelvény átfúrás nélkül, hátoldalán "BERÁN N" gyártói jelzéssel, "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS (Szent Kristóf védj meg minket)" (76x63mm) T:AU / Hungary cca 1930. bronze ship ornamet without holes, depicting the patron saint of seaman and travelleres, with "BERÁN N" maker's mark. "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS (St. Christopher, protect us)" (76x63mm) C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3473076
31253
522
30000
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála " egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. " gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. " maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3470784
31254
522
22000
Numismatik
Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére 1847. augusztus 11-17. " kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42mm) T:XF, kis ph. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3038639
31255
522
26000
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület " az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3370272
31256
522
110000
Numismatik
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport " jelzett Ag emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (150,68g/0.640/70,5mm) T:UNC,AU small patina / Hungary 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport " hallmarked Ag commemorative medallion for the Martyrs of Arad series. Sign.: György Bognár, Tamás Szabó (150,68g/0.640/70,5mm) C:UNC,AU small patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen