Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3401097
31293
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) ~1990-2000. "Sigillum Nagyatádiensis / Nagyatád Város Képviselőtestülete " bronz érdemérem gravírozás nélkül, sérült dísztokban (42,5mm) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3396583
31294
522
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - 69. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest " bronz emlékplaket (80mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3487486
31295
522
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1970 k. "A jövőnek hajtja a gyümölcsét " bronz emlékérem (81mm) T:AU,XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3491901
31296
522
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója 1825-1975 / A tudományos emberfő mennyisége a nemzet igazi hatalma - Széchenyi István " kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3443882
31297
522
2200
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. Magyar Demokrata Fórum "1956-1989 Vértanúink emlékére " kétoldalas alpakka emlékérem, fekete műbőr tokban (42,5mm) T:UNC,AU, sérült tok, kis korrózió / oxidáció noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3487426
31298
522
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN "Qualitas Galéria " bronz névjegyplakett (49x49mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3504468
31299
522
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 2002. "Steindl Imre 1839-1902 - A magyar történelem nagy alakjai " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3319970
31300
522
Numismatik
Dévényi János (1934- ) DN Egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3232277
31301
522
Numismatik
Farkas Pál (1947- ) 1987. "150 éves az óvódapedagógus képzés " egyoldalas, öntött bronz plakett (118x104mm) T:AU / Hungary 1987. "150th Anniversary of Pre-school cargiver training" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Farkas (118x104mm) C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3511082
31302
522
Numismatik
Finnország 1968. "FINNCELL 1918-1968 " a Finn Cellulóz Egyesület alapításának ötvenedik évfordulójára készült bronz emlékérem. Szign.: Aimo Tukiainen (1917-1996) (72mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3449194
31303
522
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3045638
31304
522
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján " bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen