https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 334

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka
1
31353.

Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31354.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lebó Ferenc (1960- ) 1996. "Győr város jubileumi érme - 1271 V. István - 1743. Mária Terézia / Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése 1996" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:AU
1
31355.

Lebó Ferenc (1960- ) 1996. "Győr város jubileumi érme - 1271 V. István - 1743. Mária Terézia / Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése 1996" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Commodus" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:UNC Hungary 1989. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Commodus" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (29mm) C:UNC Adamo SH10
1
31356.

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Commodus" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:UNC Hungary 1989. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Commodus" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (29mm) C:UNC Adamo SH10

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ligeti Erika (1934-2004) / C. Lesot DN "Francois Boucher" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU,XF
1
31357.

Ligeti Erika (1934-2004) / C. Lesot DN "Francois Boucher" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU,XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "425 éves a debreceni nyomdászat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU
1
31358.

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "425 éves a debreceni nyomdászat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ajka közművelődéséért" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (88mm) T:AU
1
31359.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ajka közművelődéséért" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (88mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (sötét színváltozat), dísztokban (87mm) T:AU
1
31360.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (sötét színváltozat), dísztokban (87mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ligeti Erika (1934-2004.) 1981. "CONGRSSUS INTERNATIONALIS HISTORIAE PHARMACIAE BUDAPEST MCMLXXXI" "Nemzetközi Gyógyszerésztörténeti Kongresszus" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~55mm) T:AU
1
31361.

Ligeti Erika (1934-2004.) 1981. "CONGRSSUS INTERNATIONALIS HISTORIAE PHARMACIAE BUDAPEST MCMLXXXI" "Nemzetközi Gyógyszerésztörténeti Kongresszus" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~55mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF Adamo SG2
1
31362.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF
Adamo SG2

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz érdemérem (35mm) T:VF,F, peremhibák, karc
1
31363.

Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz érdemérem (35mm) T:VF,F, peremhibák, karc

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:AU,XF patina
1
31364.

Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:AU,XF patina

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse