Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 334

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül" vert bronz díjérem (65mm) T:AU patina / Hungary 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül (National Exposition at Budapest in 1885 / For S. Boros from Budapest - As the Sign of Merit)" strucked bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU patina
31377.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
31378.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" jelzett Ag emlékérem (70,08g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31379.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Solymári Valkó László (1909-1984) 1966. "Az Invalidus ház alapkőletételének 250 éves évfordulójára - Budapest Városi Tanács Épülete 1716-1966 / Buda XIV. szd. - Pest XV. szd. - Budapest 1965" kétoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU,XF patina
31380.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Strobl Alajos (1856-1926) 1905. "Hauszmann Alajos - műépítész, tanár" ezüstözött bronz emlékérem (79mm) T:XF ph., kopott ezüstözés Hungary 1905. "Hauszmann Alajos" silver plated bronze commemorative medal. Sign: Alajos Strobl (79mm) C:XF edge error, worn silver plating HP 4911.
31381.

Strobl Alajos (1856-1926) 1905. "Hauszmann Alajos - műépítész, tanár" ezüstözött bronz emlékérem (79mm) T:XF ph., kopott ezüstözés
Hungary 1905. "Hauszmann Alajos" silver plated bronze commemorative medal. Sign: Alajos Strobl (79mm) C:XF edge error, worn silver plating
HP 4911.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE4
31382.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ZE4

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Budapest 1935" egyoldalas, mázas gipsz plakett (198mm) T:AU,XF kis lepattanások
31383.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Oberle József Gim. Igazgató" nagyméretű mázas gipsz plakett (260x252mm) T:AU lepattanásokkal
31384.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szunyogh László (1956-) 1992. "Habsburg Ottó 80 éves / Páneurópa Unió Tata" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31385.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Takács Erzsébet? (1928-1999) 1975 k. "Építők Vadrózsák Tánckara 25 éves" bronz emlékplakett (85mm) T:XF
31386.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tóth Gyula (1893-1970) 1914. Hátrafelé nyilazó lovas, öntött, ovális, jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán ragasztott újságpapírral (br.22,72g/58x47mm) T:XF patina HP 6225
31387.

Tóth Gyula (1893-1970) 1914. Hátrafelé nyilazó lovas, öntött, ovális, jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán ragasztott újságpapírral (br.22,72g/58x47mm) T:XF patina
HP 6225

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Bleszl Ferencz - 40 éves szolgálati jubileuma alkalmából / 1916. június 1-én az Esztergomi Takarékpénztár Tisztviselői" öntött, ezüstözött bronz emlékérem (73mm) T:AU,XF HP 6243
31388.

Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Bleszl Ferencz - 40 éves szolgálati jubileuma alkalmából / 1916. június 1-én az Esztergomi Takarékpénztár Tisztviselői" öntött, ezüstözött bronz emlékérem (73mm) T:AU,XF
HP 6243

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen