Militaria Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3504476
32769
522
Military
Numismatik
1944. Névre szóló, kitöltetlen viselői igazolvány a Tűzkereszt kitüntetéshez noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3395415
32770
522
Military
Numismatik
1950. "Magyar Néphadsereg 1. és 2. osztályú páncélos- és gépjárművezető" zománcozott bronz kitüntető jelvény + "3. osztályú harckocsizó" zománcozott fém jelvény T:AU,XF zománchiba noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3511495
32771
522
Military
Numismatik
1950 k. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" részben zománcozott, fém motoros jelvény T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3489658
32772
522
Military
Numismatik
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszámozott miniatűr kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért " felirattal T:AU Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration with "Fegyverrel a hazáért (With arms for the homeland)" text on the back C:AU NMK 664 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3465215
32773
522
Military
Numismatik
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "2399" kitüntetés, dísztokban (42mm) T:XF Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered "2399" decoration, in decorative case (42mm) C:XF NMK 664. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3367063
32774
522
Military
Numismatik
1955. "Ma. O. H. Sz. (Magyar Országos Honvédő Szövetség) 1945-1955" egyoldalas bronz koszorút és zászlót formázó emlékplakett T:VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3511288
32775
522
Military
Numismatik
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 1. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény csavarral (23x66mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3511292
32776
522
Military
Numismatik
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 2. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény tűvel és csavarral (23x66mm) T:XF,VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511290
32777
522
Military
Numismatik
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 3. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény tűvel és csavarral (23x66mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3395396
32778
522
Military
Numismatik
1960. 5db-os katonai jelvénytétel, közte "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (47x31mm) T:UNC,AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3262556
32779
522
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3381395
32780
522
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Kiváló Munkásőr " zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban + ~1970-1980. "Munkásőrség " (2x) ötéves szolgálati jelvény, zománcos és műgyantás kivitelű változatok, mindkettő tokban T:UNC,AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen