Militaria

Zahl der Lose: 109

1873. "Hadiérem" kétoldalas bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina Hungary 1873. "Military (War) Medal" double-sided bronze decoration without ribbon C:VF patina NMK 231.
32717.

1873. "Hadiérem" kétoldalas bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina
Hungary 1873. "Military (War) Medal" double-sided bronze decoration without ribbon C:VF patina
NMK 231.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1878. "Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" adományozói okirata, szövetre kasírozva T:VG,G Hungary 1878. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" awarding document, laminated to fabric C:VG,G
32718.

1878. "Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" adományozói okirata, szövetre kasírozva T:VG,G
Hungary 1878. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" awarding document, laminated to fabric C:VG,G

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF
32719.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32720.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
1914-1945 k. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Ezüst Vitézségi Érem I. és II. osztálya" éremhez, a "M. Kir. 7. Honvéd Táboti Ágyús Ezred" pecsétjével T:VG Hungary 1914-1945. Bearer's ID for the "Silver Gallantry Medal, 1st and 2nd Class" with stamp from the "Hungarian Royal 7th Field Artillery Regiment" T:VG
32721.

1914-1945 k. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Ezüst Vitézségi Érem I. és II. osztálya" éremhez, a "M. Kir. 7. Honvéd Táboti Ágyús Ezred" pecsétjével T:VG
Hungary 1914-1945. Bearer's ID for the "Silver Gallantry Medal, 1st and 2nd Class" with stamp from the "Hungarian Royal 7th Field Artillery Regiment" T:VG

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1914. "Éljen a Hadsereg - Le Szerbiával" feliratú szalagon lóhere alakú, zománcozott propaganda jelvény, sérült zománcozással (29x29mm) T:VF a jelvénytest ép, de közel teljesen hiányos zománc
32722.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
32723.

1914. "Hadsegélyező 1914" részben zománcozott bronz emlékérem, világoskék zománc. Szign.: Zutt Richárd (1887-1938) (53x33mm) T:AU / Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" partially enamelled bronze commemorative medallion, powder blue enamel. Sign.: Richard Zutt C:AU
HP 6815.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:XF,VF rozsdásodás Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:XF,VF rusting
32724.

1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:XF,VF rozsdásodás
Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:XF,VF rusting

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
1914 k. Miniatűr hadiszalag darab, ~320mm hosszúságú
32725.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
32726.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina
32727.

1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1916-1918. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Károly-csapatkereszthez" T:VG Hungary 1916-1918. Bearer's ID for the "Charles Troop Cross" T:VG
32728.

1916-1918. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Károly-csapatkereszthez" T:VG
Hungary 1916-1918. Bearer's ID for the "Charles Troop Cross" T:VG

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen