Militaria

Zahl der Lose: 109

1917. "Kriegs andenken 1914-17" öntött bronz emlékérem, rajta körbevágott 10 kopekes érme címeres oldala (32x31mm) T:XF
32741.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1922-1945. "Repülőtiszti tőrt formázó jelvény" aranyozott Cu feketére festett, kopott markolattal, hátán függőleges állású tű (71x22,8mm) T:XF 1922-1945. "Badge in the form of the Royal Hungarian Air Force's officer's dagger" gilt Cu with black painted worn grip and vertical pin (71x22,8mm) C:XF Sallay 185
32742.

1922-1945. "Repülőtiszti tőrt formázó jelvény" aranyozott Cu feketére festett, kopott markolattal, hátán függőleges állású tű (71x22,8mm) T:XF
1922-1945. "Badge in the form of the Royal Hungarian Air Force's officer's dagger" gilt Cu with black painted worn grip and vertical pin (71x22,8mm) C:XF
Sallay 185

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
1926-1936. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Sebesültek érméhez + igazolás tényleges katonai szolgálatról T:VG Hungary 1926-1936. Bearer's ID for the "Wound Medal" + certificate of actual military service T:VG
32743.

1926-1936. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Sebesültek érméhez + igazolás tényleges katonai szolgálatról T:VG
Hungary 1926-1936. Bearer's ID for the "Wound Medal" + certificate of actual military service T:VG

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjellel a peremen igazolvánnyal T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge, with certificate C:XF NMK 418.
32744.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjellel a peremen igazolvánnyal T:XF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge, with certificate C:XF
NMK 418.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
32745.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalaggal, BRONZ fémjellel a peremen T:XF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with modern ribbon with "BRONZ" hallmark on edge C:XF
NMK 418.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
1930-1940 k. Zrínyi sisakot ábrázoló fém jelvény, nemzetiszín kokárdán, kék-fehér szalagkiegészítésekkel (50mm) T:AU,XF
32746.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1930. "Bercsényi-Tüzérek" bronz emlékérem. Szign.: Berán Nándor (1889-1965) (45x50mm) T:AU,XF
32747.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1938. "Felvidéki Emlékérem" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF, ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronze decoration without ribbon C:XF, edge error NMK 427.
32748.

1938. "Felvidéki Emlékérem" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF, ph.
Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronze decoration without ribbon C:XF, edge error
NMK 427.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF,VF Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF,VF NMK 427., 428.
32749.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF,VF
Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF,VF
NMK 427., 428.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1938. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Puskás lövész kitüntetési jelvényhez, részben kiolvasható "M. Kir. Miskolci Határ" pecséttel T:VF hajtatlan, sarokhajlások Hungary 1938. Bearer's ID for the Rifleman's Badge with partially readable "M. Kir. Miskolci Határ" stamp T:VF unfolded, corner folds
32750.

1938. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Puskás lövész kitüntetési jelvényhez, részben kiolvasható "M. Kir. Miskolci Határ" pecséttel T:VF hajtatlan, sarokhajlások
Hungary 1938. Bearer's ID for the Rifleman's Badge with partially readable "M. Kir. Miskolci Határ" stamp T:VF unfolded, corner folds

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
1939. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Felvidéki Emlékéremhez, a "M. Kir. 107. vasútvonal parancsnokság" pecsétjével T:VF anyaghiány Hungary 1939. Bearer's ID for the "Upper Hungary Medal" decoration, with stamp from the "Hungarian Royal 107th Railway HQ" T:VF missing material
32751.

1939. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Felvidéki Emlékéremhez, a "M. Kir. 107. vasútvonal parancsnokság" pecsétjével T:VF anyaghiány
Hungary 1939. Bearer's ID for the "Upper Hungary Medal" decoration, with stamp from the "Hungarian Royal 107th Railway HQ" T:VF missing material

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.: Berán T:VF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.: Berán C:VF corrosion NMK 428.
32753.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.: Berán T:VF oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.: Berán C:VF corrosion
NMK 428.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen