Militaria Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3396243
32781
522
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3396244
32782
522
Military
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3433676
32783
522
Military
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3314414
32784
522
Military
Numismatik
1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3443719
32785
522
Military
Numismatik
1965. "Kiváló Parancsnok " műgyantás fém kitüntető jelvény + DN "M Ő " (Munkás Őr) műgyantás fém kitüntető jelvény + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában " 15 év után, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3233281
32786
522
Military
Numismatik
1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza " a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3378793
32787
522
Military
Numismatik
1973. "25 MHSZ - Honv. Kupa Lövész V. Budapesti döntő - 1973. " kétoldalas bronz emlékérem füllel (61,5mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3418387
32788
522
Military
Numismatik
1978. "MHSZ - 30 " (Munkára, Harcra kész 30 éves jubileuma) zománcozott, aranyozott bronz jelvény (~30x47mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3511670
32789
522
Military
Numismatik
1980. "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés + "Munkásőrség " zománcozott bronz jelvény + jelzett Zsolnay porcelán munkásőrség hamutartó noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3378794
32790
522
Military
Numismatik
1982. "25 év a haza fegyveres szolgálatában " egyoldalas öntött bronz emlékérem, hátoldalán "1957-1982" gravírozással (70mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3339529
32791
522
Military
Numismatik
1983. "A Munkásőrség Országos Parancsnokának Nívó-díja" bronz plakett, "Vadász Ferenc szerkesztőnek " gravírozással. Szign.: Várhelyi György (~124-125mm) T:AU kis patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3319793
32792
522
Military
Numismatik
1987. "Borsod légterének védelmében" egyoldalas bronz emlékérem, hátlapon ragasztónyom. Szign.: LM (124mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen