Militaria

Zahl der Lose: 109

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
32781.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32782.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32783.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC
32784.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1965. "Kiváló Parancsnok" műgyantás fém kitüntető jelvény + DN "M Ő" (Munkás Őr) műgyantás fém kitüntető jelvény + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15 év után, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
32785.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza" a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF
32786.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1973. "25 MHSZ - Honv. Kupa Lövész V. Budapesti döntő - 1973." kétoldalas bronz emlékérem füllel (61,5mm) T:XF
32787.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1978. "MHSZ - 30" (Munkára, Harcra kész 30 éves jubileuma) zománcozott, aranyozott bronz jelvény (~30x47mm) T:AU
32788.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1980. "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés + "Munkásőrség" zománcozott bronz jelvény + jelzett Zsolnay porcelán munkásőrség hamutartó
32789.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1982. "25 év a haza fegyveres szolgálatában" egyoldalas öntött bronz emlékérem, hátoldalán "1957-1982" gravírozással (70mm) T:XF
32790.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1983. "A Munkásőrség Országos Parancsnokának Nívó-díja" bronz plakett, "Vadász Ferenc szerkesztőnek" gravírozással. Szign.: Várhelyi György (~124-125mm) T:AU kis patina
32791.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
1987. "Borsod légterének védelmében" egyoldalas bronz emlékérem, hátlapon ragasztónyom. Szign.: LM (124mm) T:XF
32792.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen