Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3418446
32931
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád " műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3418428
32932
522
Numismatik
1970 k. "Eredményes munkáért " műgyantás bronz tűzoltó jelvény (37mm) T:AU, a nemzetiszínű rátét hiányzik noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3443722
32933
522
Numismatik
1970 k. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év után " aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (26mm) + DN(~1970-1980) "Önkéntes rendőr " zománcozott fém jelvények (30x30mm) T:XF,VF, kis zománchiba noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437066
32934
522
Numismatik
1970 k. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf,5db) + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,4db) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:AU-VF, tok hiba noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3504094
32935
522
Numismatik
1970 k. "Kiváló Népi Ellenőr" kitüntető jelvény miniatűrje eredeti tokban T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3418031
32936
522
Numismatik
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag " Kádár-címeres, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel T:XF, pici zománchiba noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3416297
32937
522
Numismatik
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag " zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3454742
32938
522
Numismatik
1970 k. "Kiváló Újító " műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, sérült tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505433
32939
522
Numismatik
1970 k. "Kiváló Úttörő Munkáért " műgyantás jelvény T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444561
32940
522
Numismatik
1970 k. "Kiváló Véradó " (3xklf: bronz fokozat + ezüst fokozat + arany fokozat" részben műgyantás bronz / ezüstözött bronz / aranyozott bronz kitüntetések mellszalagon, miniatűrrel T:XF,VF, műgyanta hiba noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3507944
32941
522
Numismatik
1970 k. "Társadalmi Munkáért - Hajdú-Bihar M. Tanács " műgyantás fém jelvény (25x31mm) eredeti tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505427
32942
522
Numismatik
1970 k. "Úttörő Postás " felvarrható, festett Al (sapka)jelvény (29x58mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen