Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3443678
32883
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1960-1970 k. "Gépipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3418525
32884
522
5500
Numismatik
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott, részben aranyozott bronz jelvény miniatűrrel, a jelvény hátoldalán "3764" sorszámmal T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3418417
32885
522
Numismatik
1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó " zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3418459
32886
522
Numismatik
1960-1970 k. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó " (2xklf) aranyozott, zománcozott fém jelvény + lemezjelvény (25mm), miniatűrrel (13mm), miniatűr kitűzővel (13mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3417907
32887
522
Numismatik
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3505389
32888
522
Numismatik
1960-1970 k. "Önkéntes Rendőr " rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + "Önkéntes Rendőr " karszalag T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3475862
32889
522
Numismatik
1960-1980 k. "Kiváló Népi Ellenőr " műgyantás, aranyozott kitüntető jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3433679
32890
522
Numismatik
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3381321
32891
522
Numismatik
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3417989
32892
522
Numismatik
1960 k. "A Bányászat Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel (29mm ; 19mm) T:XF,VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3418478
32893
522
Numismatik
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója " zománcozott fém jelvény (31mm) + DN(~1960) "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója " zománcozott bronz jelvény, miniatűr kitűzővel (24x30mm ; 10mm) + DN "Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért " zománcozott bronz jelvény (26mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3418151
32894
522
Numismatik
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója " zománcozott fém jelvény, miniatűrrel és miniatűr kitűzővel (30mm ; 18mm ; 18mm) T:AU, a kitűző VF - pótolt tűvel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen