Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 194

Szovjetunió 1974. "XXV / Tudományos-Műszaki Együttműködés 1949-1974" aranyozott, részben festett függelékes jelvény szalaggal T:AU
32979.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szovjetunió 1978. "A Szojuz Gázvezeték építésének emlékére 1975-1978" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" gilt metal medal with ribbon (37mm) C:UNC
32980.

Szovjetunió 1978. "A Szojuz Gázvezeték építésének emlékére 1975-1978" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (37mm) T:UNC
Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" gilt metal medal with ribbon (37mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tunézia 1973. "Carthage 1973" zománcozott bronz jelvény (24x41mm) T:1- Tunisia 1973. "Carthage 1973" enamelled bronze badge (24x41mm) C:AU
32981.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes, 10db-os szocialista jelvénytétel, közte zománcozott darabok T:vegyes
32982.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes, 10db-os szocialista jelvénytétel, közte zománcozott darabok T:vegyes, közte sérült
32983.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32984.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32985.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32986.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32987.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32988.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32989.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32990.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen