Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3511689
33003
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Vegyes, 29db-os szocialista jelvénytétel, közte zománcozott, műgyantás darabok, törzsgárds jelvények + 15db kitüntetés igazolvány T:vegyes noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3445094
33004
522
Numismatik
Vegyes, 5db-os jelvény tétel, benne: "Miskolc" zománcozott fém jelvény + "Siklós" fém jelvény + "Kőszeg" zománcozott fém jelvény + "D (Dózsa) Újpest" zománcozott fém jelvény + "Budapest - Budavox" fém jelvény T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471038
33005
522
Numismatik
Vegyes 16db-os jelvénytétel, közte "Leninváros", "Hőlégballon" (2xklf), "Lengyel Diákok Szocialista Uniójának (SZSP) jelvénye (4x), "Szovjet repülős jelvény 1941-1945", "Cseh Turisztikai Szövetség" "Csehszlovákia Jégkorongszövetség", "Sportgimnasztika" T:vegyes noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3382078
33006
522
Numismatik
Vegyes 18db-os vegyes magyar szocialista jelvény, kitüntetés tétel, közte zománcozott és műgyantásak, közt ~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés T:vegyes noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3505245
33007
522
Numismatik
Vegyes 5db-os kitüntetés tétel, benne: 1960-1980 k. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel; 1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon; 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon; 1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó " aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény hiányos miniatűrrel; 1985. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3383354
33008
522
3200
Numismatik
Vegyes 5db-os vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem tétel tokokkal (közte sérült), közte 1986. "Kazinczy Érdemérem" bronz emlékérem tokban (88mm) + "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém Rákosi- és Kádár-címeres kitüntetés T:XF-VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3382904
33009
522
600
Numismatik
Vegyes 5xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Pedagógus, TSZ, Magyar Posta, UG, IBUSZ T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
600 700 800
3470189
33010
522
Numismatik
Vegyes 6 db szocialista zománcozott bronz jelvény, közte: "Barátság 1988" + "MHSZ Általános Honvédelmi Oktatás" + "II. Osztályú Sportoló" + "Kiváló Munkásőr" + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" + "Véradásért" zománcozott bronz jelvény emléklappal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509932
33011
522
Numismatik
Vegyes ~150db-os szocialista jelvény tétel, külföldi és magyar darabokkal T:vegyes noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3418488
33012
522
4600
Numismatik
DN "A Közoktatás Kiváló Dolgozója " zománcozott, aranyozott bronz jelvény (30x30mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3444450
33013
522
Numismatik
DN "Gödöllő " műgyantás fém jelvény (29x37mm) + DN "Nem térkép e táj - 30 " műgyantás fém jelvény (20x23mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507779
33014
522
Numismatik
DN "H.K.U." repülős festett bronz kitűző (85x30mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen