Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3511361
32919
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970-1980 k. 12db-os "Úttörő" tétel, benne felvarró, jelvény, emlékérem + 1db kitöltetlen igazolvány T:vegyes, közte sérült noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511348
32920
522
Numismatik
1970-1980 k. 12db-os "Úttörő" tétel, benne felvarró, jelvény, emlékérem + 2db kitöltetlen igazolvány T:vegyes, közte sérült noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511360
32921
522
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444648
32922
522
Numismatik
1970-1980 k. 14xklf véradással kapcsolatos magyar jelvény / kitűző, mind különböző! T:AU-VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444649
32923
522
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505471
32924
522
Numismatik
1970-1980 k. Kisdobos Al övcsat (42x82mm) + Úttörő Al övcsat (42x82mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3415140
32925
522
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3478358
32926
522
Numismatik
1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett eredeti tokban (97mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3382827
32927
522
600
Numismatik
1970. "KIOSZ 10 éves szervezeti munkáért " zománcozott bronz jelvény (25x35mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
600 700 800
3504184
32928
522
2200
Numismatik
1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó " aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3347930
32929
522
Numismatik
1970. "Népi Ellenőrzés - 25 éves Törzsgárda tagság" aranyozott, műgyantás fém jelvény (24,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3279908
32930
522
Numismatik
1970. 2xklf zománcozott és műgyantás "Magyar Posta " törzsgárda jelvény, egyik törött tűvel T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen