Magyarország politikai térképe, 9 db, rajtuk különféle (főként az 1848-49-es forradalomra vonatkozó) kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, változó állapotban, 29x38 cm körül
1927 Zágráb környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképező Intézet, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62x47 cm
1983 Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utczák és terek betürendes jegyzékével, az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, kissé sérült, ragasztott, 78x63 cm
1937 Andrees Handatlas. Ausgewählte, völlig neu bearbeitete Ausgabe in einem Bande. Herausgegeben von Dr. Konrad Frenzel. Bielefeld-Leipzig, 1937, Velhagen & Klasing. Számos egészoldalas, színes térképpel, névmutatóval. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
Figura del Mondo Universale 1550. feliratos világtérkép Sebastian Münster után. Régi papírra készült modern nyomás 380x280 mm Restaurált szélén beszakadással
1971 Magyarország autótérképe, az ÁFOR üzemanyagtöltő-állomások feltüntetésével, Budapest- és Balaton-térképpel, apró sérülésekkel, 1: 650000, 57x80 cm