Landkarten

Zahl der Lose: 100

1878 Budapest környékének földtani térképe, 1:28.800, Litográfia, 54x75cm vászonra kasírozva
19691.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Magyarország politikai térképe, 9 db, rajtuk különféle (főként az 1848-49-es forradalomra vonatkozó) kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, változó állapotban, 29x38 cm körül
19692.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1927 Zágráb környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképező Intézet, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62x47 cm
19693.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1941 Radnai-havasok térképe, 1:200 000, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 98×78 cm
19694.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1983 Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utczák és terek betürendes jegyzékével, az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, kissé sérült, ragasztott, 78x63 cm
19695.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1935 Pápa és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 62,5x45,5 cm
19696.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1937 Andrees Handatlas. Ausgewählte, völlig neu bearbeitete Ausgabe in einem Bande. Herausgegeben von Dr. Konrad Frenzel. Bielefeld-Leipzig, 1937, Velhagen &amp; Klasing. Számos egészoldalas, színes térképpel, névmutatóval. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
19697.

1937 Andrees Handatlas. Ausgewählte, völlig neu bearbeitete Ausgabe in einem Bande. Herausgegeben von Dr. Konrad Frenzel. Bielefeld-Leipzig, 1937, Velhagen & Klasing. Számos egészoldalas, színes térképpel, névmutatóval. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
cca 1914 Beszterce (Bistritz) és környékének térképe, 1:200 000, vászontérkép, 58×40 cm
19698.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Figura del Mondo Universale 1550. feliratos világtérkép Sebastian Münster után. Régi papírra készült modern nyomás 380x280 mm Restaurált szélén beszakadással
19699.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
cca 1904 Erzsébetváros, Józsefváros és környékének térképe. Bp. Székesfőv. nyomda, 1:5000 45x59 cm Hajtva.
19700.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
19701.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
cca 1930 Kisgyőr környéke, Borsod, Bánvölgye két kézzel rajzolt térkép 30x24 cm
19702.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94
Minimales Gebot:
300 HUF
300 400 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen