Landkarten Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3416110
19716
522
900
Maps
Der nördliche Sternhimmel / Az északi égbolt csillagtérképe, a Meyer's Hand-Atlas melléklete, sérülésekkel, ragasztott, 36,5x47 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3418893
19717
522
22000
Maps
Charte von der Königreichen Ungarn, Kroatien u Slavonien mit dem Grossfürstenthume Siebenbürgen Wien, 1854. Schönberg. Litográfia, vászonra kasírozva. 43x33,5 cm Folttal Ritka noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3491078
19718
522
Maps
1987 Borsod-Abaúj-Zemplén megye úthálózati térképe, kiadja a Miskolci Közúti Igazgatóság, 1 : 150.000, vászonra kasírozva, 82x118 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491339
19719
522
Maps
2 db vízisporttérkép: A Duna Budapesttől Sztálinvárosig, sérülésekkel, 40x112 cm + A Duna Esztergomtól Budapestig, 21x139 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491215
19720
522
Maps
5 db magyar megyetérkép: Csongrád, Győr-Sopron, Tolna, Vas megye + Békés megye úthálózati térkép, sérült noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491583
19721
522
Maps
1917 A nyugati és balkáni front háborús térképe 47x31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3491588
19722
522
Maps
1916 A nyugati és balkáni front háborús térképe 47x31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3491592
19723
522
Maps
1928 Miskolc thjf. város térképe. Tervezték: Szűcs Sándor és Dr. Vigyázó János, készítette: Tóvári János. 1 : 10.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása (M. kir. állami ny.), jó állapotban 73x45 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3491099
19724
522
Maps
1990 Adil Besim Orient Teppich Karte, keleti szőnyegek fajtáit és mintáit bemutató Közel-Kelet térkép, német nyelvű, 86x119 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3486145
19725
522
4800
Maps
ca 1939 A Magyar Felvidék városai. gyógy- és fürdőhelyei, nyaralásra alkalmas községei. 45x22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3486188
19726
522
Maps
ca 1920 Jászberény, Jászdózsa 4 db térkép 37x48 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3486187
19727
522
3200
Maps
cca 1926-1940 Hajdúság, Kolozsvár környéke Magyar településtörténeti, néprajzi témájú mű(vek) térképmellékletei, több témára bontva (Kunhalmok és telephelyek a karcagi határban; A hajdúk eredete; Az alföldi kertes városok; stb.), 11 db térkép + jegyzék, jó állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen