https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Landkarten

Zahl der Lose: 100

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1760, Mantova és a környező észak-itália területek (Velence, Milánó, Bergamo stb.) valamint a mai Svájc és Ausztria egyes részeinek térképe (Das Hertzogthum Mantova und Mirandola sampt angraentzenden Venedischen-Laendern wie auch Tyrolischen und Graubünterischen Graentzen neben einen Theil des Herzogthums Meyland waraus sonderlich die gloriose Expedition der Käyserlichen Armée in Italien). Rézmetszet, kézzel színezett, papír, hajtásnyommal, foltos, lap szélén kisebb sérülésekkel, hátul közepén megerősítve, 41,5x51 cm, lapméret: 56,5x72 cm / cca 1760 Map of Mantova and the Northern Italian (Milano, Venice), Swiss and Austrian surrounding territories. Copper engraving, hand coloured, spotty, with some damages on the edges, 41,5x51 cm
1
19703.

cca 1760, Mantova és a környező észak-itália területek (Velence, Milánó, Bergamo stb.) valamint a mai Svájc és Ausztria egyes részeinek térképe (Das Hertzogthum Mantova und Mirandola sampt angraentzenden Venedischen-Laendern wie auch Tyrolischen und Graubünterischen Graentzen neben einen Theil des Herzogthums Meyland waraus sonderlich die gloriose Expedition der Käyserlichen Armée in Italien). Rézmetszet, kézzel színezett, papír, hajtásnyommal, foltos, lap szélén kisebb sérülésekkel, hátul közepén megerősítve, 41,5x51 cm, lapméret: 56,5x72 cm / cca 1760 Map of Mantova and the Northern Italian (Milano, Venice), Swiss and Austrian surrounding territories. Copper engraving, hand coloured, spotty, with some damages on the edges, 41,5x51 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm
1
19704.

ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
1
19706.

1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3 db történelmi Európa-térkép, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, 29x34 cm körül
1
19707.

3 db történelmi Európa-térkép, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, 29x34 cm körül

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen teilen Ostungarns / Román települések Erdélyben és Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, reprint térkép, lapszéli szakadással, 57,5x50 cm
1
19708.

Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen teilen Ostungarns / Román települések Erdélyben és Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, reprint térkép, lapszéli szakadással, 57,5x50 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3 db kétoldalas szovjet térkép: Észak-Amerika, Európa, Ázsia, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26,5x34 cm
1
19709.

3 db kétoldalas szovjet térkép: Észak-Amerika, Európa, Ázsia, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26,5x34 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
ca 1930-1940 8 db régi iskolai térkép, kézi berajzolásokkal.
1
19710.

ca 1930-1940 8 db régi iskolai térkép, kézi berajzolásokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
[A Föld vasút és táviróvonalai]. 1895 Bécsi kiadású Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
1
19711.

[A Föld vasút és táviróvonalai]. 1895 Bécsi kiadású Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
ca 1890 Kelet Franciaország térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban / Map of East France
1
19712.

ca 1890 Kelet Franciaország térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban / Map of East France

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
ca 1890 Anglia és Walles térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
1
19713.

ca 1890 Anglia és Walles térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Az Ortler hegy (Dél-Tirol / Südtirol) turistatérképe, Merano, S. Pötzelberger, lapszéli sérüléssel, 30x39 cm
1
19714.

Az Ortler hegy (Dél-Tirol / Südtirol) turistatérképe, Merano, S. Pötzelberger, lapszéli sérüléssel, 30x39 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1940 Budapest északi részének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, sérülésekkel, kissé foltos, ragasztott, 46x60 cm + Budapest legújabb térképe, felelős kiadó: Stoits György, hátoldalán utcajegyzékkel, sérült, ragasztott, 62,5x49 cm
1
19715.

1940 Budapest északi részének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, sérülésekkel, kissé foltos, ragasztott, 46x60 cm + Budapest legújabb térképe, felelős kiadó: Stoits György, hátoldalán utcajegyzékkel, sérült, ragasztott, 62,5x49 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse