Landkarten Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3297361
19667
522
Maps
cca 1900 Észak- és Dél.Amerika politikai térképe, "Palla Nagy Lexikon", Bp., Posner-ny., 26,5x20,5 cm és 26,5x21,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3507159
19668
522
Maps
1939 Németország térképe, kisebb sérülésekkel, 52x56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508422
19669
522
Maps
1922 Szeged sz. kir. város belsőségének térképe, készítette: Jakabffy Lajos, 1 : 16.000, kiadja a Szent-István-Társulat könyvkereskedése, Szeged, hátoldalán utcajegyzékkel, 42x38 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508437
19670
522
Maps
cca 1925 Középeurópa vasúti térképe és a magyar vasutak hálózata, kétoldalas térkép, reklámokkal, néhány kis lapszéli sérüléssel, 50x70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508410
19671
522
Maps
cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbusz-vonalainak és a M. Kir. Államvasutak hálózatának átnézeti térképe, kétoldalas térkép (rajta a visszatért felvidéki, kárpátaljai, erdélyi területekkel), tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 33x59 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508390
19672
522
Maps
Vegyes térkép tétel (Magyarország autótérképe, Budapest térképek, A Börzsöny turistaútjai, stb.), 14 db noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3507077
19673
522
Maps
cca 1900 Pozsony (Pressburg) és Győr (Raab) környékének katonai térképe, 1 : 200.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kissé foltos, sérült, 62x41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507112
19674
522
Maps
1938 Az ezeréves Magyarország térképe, a hátoldalon Európa 1938 végén, a Pesti Hírlap kiadása, kissé sérült, koszos, 41x57 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3507120
19675
522
Maps
cca 1910 Bécs térképe / Plan von Wien, 1 : 23.000, 30x38,5 cm + cca 1930 Silva-Stadtplan Berlin, 1 : 22.000, kisebb szakadással, 50x70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507130
19676
522
Maps
cca 1915 Lemberg (Lviv, Lwów) környékének katonai térképe, 1 : 200.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, kissé viseltes állapotban, 62x43,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507164
19677
522
Maps
cca 1925 Térkép Budapest székesfőváros elemi iskoláinak III. osztálya számára, szerk.: Bardócz Pál, Erődi Kálmán, Kogutowicz Károly, kissé viseltes állapotban, 43x57 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507289
19678
522
Maps
cca 1930 Hódmezővásárhely thj. város belterületének térképe, kiadja: Szabó István könyvkereskedő, kissé viseltes, foltos, javított, 30x39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen