Es ist zu lizitieren
23556.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 500 HUF
Zuckerkandl Ottó: A sebészeti műtéttan alapvonalai. Ford.: Dr. Illyés Géza. Orvosi kézi atlaszok VIII. Bp., [1899.], Singer és Wolfner, (Budapesti Hirlap-ny.),XVI+397+3 p. + 24 (színes kőnyomatú képtáblák) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen címkével, foltos szennylapokkal, két lapot rossz helyre kötöttek be (IX/X, XIII/XIV p.)
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |