Es ist zu lizitieren
23614.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Flammarion, Camille: Népszerű csillagászattan. Az égbolt egyetemes leírása I-II. köt. Ford.: Dr. Hoitsy Pál.
Bp., 1900, Pallas, VIII + 336 p. + 4 t.+1 (csillagászati térkép) t.; IV+372 p.+3 (csillagászati térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, a II. kötet szétvált kötéssel és kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány bejegyzéssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |