Es ist zu lizitieren
23613.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1 800 HUF
Becker, W.: Neuzeitliche Tierheilkunde. Handbuch der Gesundheitspflege, Zucht, Geburtshilfe, des Hufbeschlages usw. unserer Haustiere. Leipzig, 1941, Ernst Wiest Nachfolger, XX+1150+(8) p. Oldalszámozáson kívül színes táblákkal, köztük anatómiai mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |