Bücher: Jura

Zahl der Lose: 23

Kengyel Miklós: A bírói hatalom és a felek rendelkezési joga a polgári perben. Osiris Könyvtár. Jogtudomány. Bp.,2003,Osiris. Kiadói papírkötés
22420.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Zhores Medvegyev: A levelezés titkosságát a törvény garantálja. Bp., 1985, ABC &amp; MO. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22421.

Zhores Medvegyev: A levelezés titkosságát a törvény garantálja. Bp., 1985, ABC & MO. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1895-1943 Vegyes jogi könyvtétel:  Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam I-II. kötet. Bp., 1895, Franklin, XXIII+368+XXIII+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.;  Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1903., Franklin, XXXIX+371+XL+370 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.  1917 Kersekedelmi jog. XIV. évf. (1917.) 1-16., 19-24. sz. Főszerk.: Bubla Ferenc. Felelős szerk.: Szente Lajos. Főmunkatárs: Kuncz Ödön. Bp., 1917., Országos Központi Községi Nyomda Rt., 4+164+185-248 p. Átkötött félvászon-kötés, bélyegzésekkel.;  1932 Jogi Hírlap VI. évf. 52+1-51 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 16+408 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, egy-két kissé sérült lappal.;  1935-1936 Jogi Hírlap X. évf. 1-52 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 400+12 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel.;  1904-1943 Igazságügyi Közlöny 11 kötete (1904, 1905, 1906., 1924, 1925, 1928., 1931., 1933., 1935,1936., 1943.) + Az Igazságügyi Közlöny I-XV. és XXI-XXXV. évf. mutatója. Félvászon-kötések, változó állapotban, közte kopott borítókkal, és 2 sérült gerinccel.
22422.

cca 1895-1943 Vegyes jogi könyvtétel:

Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam I-II. kötet. Bp., 1895, Franklin, XXIII+368+XXIII+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.;

Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1903., Franklin, XXXIX+371+XL+370 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.

1917 Kersekedelmi jog. XIV. évf. (1917.) 1-16., 19-24. sz. Főszerk.: Bubla Ferenc. Felelős szerk.: Szente Lajos. Főmunkatárs: Kuncz Ödön. Bp., 1917., Országos Központi Községi Nyomda Rt., 4+164+185-248 p. Átkötött félvászon-kötés, bélyegzésekkel.;

1932 Jogi Hírlap VI. évf. 52+1-51 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 16+408 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, egy-két kissé sérült lappal.;

1935-1936 Jogi Hírlap X. évf. 1-52 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 400+12 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel.;

1904-1943 Igazságügyi Közlöny 11 kötete (1904, 1905, 1906., 1924, 1925, 1928., 1931., 1933., 1935,1936., 1943.) + Az Igazságügyi Közlöny I-XV. és XXI-XXXV. évf. mutatója. Félvászon-kötések, változó állapotban, közte kopott borítókkal, és 2 sérült gerinccel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1904-1942 Nagy jogi folyóirat tétel: Igazságügyi javaslatok tára (12 kötet) és Igazságügyi közlöny (36 kötet) c. folyóirat több évfolyama, összesen 48 kötetben, vászon, félvászon és félbőr kötésekben, változó állapotban, kopott borítókkal, közte 1 sérült gerinccel és kötéssel.
22423.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Zlinszky János: Római büntetőjog. Bp.,1997,Nemzeti Tankönyvkiadó. 7. kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán gyűrődéssel.
22424.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
22425.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Mezey Barna: Magyar jogtörténet. Szerk.: - -.; Magyar alkotmánytörténet. 3. átdolgozott, javított kiadás. Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
22426.

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Mezey Barna: Magyar jogtörténet. Szerk.: - -.;
Magyar alkotmánytörténet. 3. átdolgozott, javított kiadás.
Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930 - 1942 Belügyi Közlöny 7 kötete: 1930 XXXV. évf. 1-58. sz. XXXVI+1096 p. 1933 XXXVIII. évf. 1-54. sz., XXXIV+776 p. 1935 XL. évf. 1-52. sz., XXIX+3+792 p.; 1937 XLII. évf. 1-52. sz., XXVIII+708 p.; 1938 XLIII. évf. 1-57. sz., XXXIII+1240 p.; 1941 XLVI. évf. I-II. félév. 1-30. sz., 31-57. sz.,XXVI+1298 p.;XLVIII+1299-2468 p.; 1942 XLVII. évf. I. félév. 1-27. sz., XXVI+1198 p.; Bp., 1930-1942, "Pátria" - Fővárosi Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, foltos lapokkal, bélyegzésekkel, változó állapotban.
22427.

1930 - 1942 Belügyi Közlöny 7 kötete:
1930 XXXV. évf. 1-58. sz. XXXVI+1096 p.
1933 XXXVIII. évf. 1-54. sz., XXXIV+776 p.
1935 XL. évf. 1-52. sz., XXIX+3+792 p.;
1937 XLII. évf. 1-52. sz., XXVIII+708 p.;
1938 XLIII. évf. 1-57. sz., XXXIII+1240 p.;
1941 XLVI. évf. I-II. félév. 1-30. sz., 31-57. sz.,XXVI+1298 p.;XLVIII+1299-2468 p.;
1942 XLVII. évf. I. félév. 1-27. sz., XXVI+1198 p.;
Bp., 1930-1942, "Pátria" - Fővárosi Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, foltos lapokkal, bélyegzésekkel, változó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1923 - 1928 Belügyi Közlöny 5 kötete:  1923 XXVIII. évf. 1-25. sz., XLII+1036 p.;  1924 XXIX. évf. 1-26. sz., XLIV+679 p.;  1925 XXX. évf. I-II. félév. 1-28, 29-57. sz., XXVI+613 p.; XLIV+615-1210+64 p.  1926 XXXI. évf. 1-55. sz., XXXVI+944 p.;  1928 XXXIII. évf. 1-55. sz., XLIV+1062 p. Bp., 1923-1928., Pesti Könyvnyomda Rt. - Fővárosi Nyomda. Félvászon-kötésekben, kopott borítókkal, közte sérült gerinccel is, részben foltos lapokkal, bélyegzésekkel, bejelölésekkel.
22428.

1923 - 1928 Belügyi Közlöny 5 kötete:
1923 XXVIII. évf. 1-25. sz., XLII+1036 p.;
1924 XXIX. évf. 1-26. sz., XLIV+679 p.;
1925 XXX. évf. I-II. félév. 1-28, 29-57. sz., XXVI+613 p.; XLIV+615-1210+64 p.
1926 XXXI. évf. 1-55. sz., XXXVI+944 p.;
1928 XXXIII. évf. 1-55. sz., XLIV+1062 p.
Bp., 1923-1928., Pesti Könyvnyomda Rt. - Fővárosi Nyomda. Félvászon-kötésekben, kopott borítókkal, közte sérült gerinccel is, részben foltos lapokkal, bélyegzésekkel, bejelölésekkel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Vegyes jogi könyvtétel és jogi folyóiratok a XX: sz. elejéről. Magyar jogi szemle, Pénzügyi és közigazgatási jog tára, Magyar igazságügy, Vegyes döntőbírósági határozatok tára, Polgári törvénykezési jog tára, Polgári perjog, sommás eljárás, Magánjog tára, stb. össz 16 kötet
22429.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22430.

Kiadói papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kereskedelmi jogi folyóirat tétel: A Kereskedelmi jog c. folyóirat 1908-1938 közötti évfolyamok közül 6 teljes évfolyam bekötve
22431.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen