Es ist zu lizitieren
22423.
Bücher: Jura
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1 200 HUF
cca 1904-1942 Nagy jogi folyóirat tétel: Igazságügyi javaslatok tára (12 kötet) és Igazságügyi közlöny (36 kötet) c. folyóirat több évfolyama, összesen 48 kötetben, vászon, félvászon és félbőr kötésekben, változó állapotban, kopott borítókkal, közte 1 sérült gerinccel és kötéssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |