Mórotz Kálmán: Az 1944-45. évi mezőgazdasági árak. Az új mezőgazdasági évre érvényes árszabályzó rendelkezések ismertetése. Összeáll.: - - . Szeged, [1944], Városi Ny., 294 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Imling Konrád: A végrehajtási törvényt módositó és kiegészitő 1908. évi XLI. törvényczikk magyarázata, leginkább ,,A végrehajtási törvény magyarázata" czimü munkája kiegészitésére. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
vitéz Turvölgyi Albert: A szeszegyedáruságra vonatkozó rendelkezések gyüjteménye. Összeáll.: - - . I. kötet: Jogszabályok. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, XII+701 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Ritka!)