https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jura

Zahl der Lose: 23

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Térfi Gyula: Magánjogi vonatkozásu közigazgatási törvények. Szerk.: Dr. - -. Bp., 1908, Grill Károly, (NAP-ny.), XXXII+1011 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
22432.

Térfi Gyula: Magánjogi vonatkozásu közigazgatási törvények. Szerk.: Dr. - -. Bp., 1908, Grill Károly, (NAP-ny.), XXXII+1011 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Dr. Lukács Tibor: A bűn és a büntetés. Bp., 1980, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
1
22433.

Dr. Lukács Tibor: A bűn és a büntetés. Bp., 1980, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kiszely Gyula: A magyar államkormányzás jövője. 1. kötet. Bp., [1928], Vármegyei Könyvkiadó, (Pesti Könyvny.) VIII, 245 p., 3 sztl. lev.; Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben
1
22434.

Kiszely Gyula: A magyar államkormányzás jövője. 1. kötet. Bp., [1928], Vármegyei Könyvkiadó, (Pesti Könyvny.) VIII, 245 p., 3 sztl. lev.; Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Mórotz Kálmán: Az 1944-45. évi mezőgazdasági árak. Az új mezőgazdasági évre érvényes árszabályzó rendelkezések ismertetése. Összeáll.: - - . Szeged, [1944], Városi Ny., 294 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
22435.

Mórotz Kálmán: Az 1944-45. évi mezőgazdasági árak. Az új mezőgazdasági évre érvényes árszabályzó rendelkezések ismertetése. Összeáll.: - - . Szeged, [1944], Városi Ny., 294 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Imling Konrád: A végrehajtási törvényt módositó és kiegészitő 1908. évi XLI. törvényczikk magyarázata, leginkább ,,A végrehajtási törvény magyarázata" czimü munkája kiegészitésére. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
1
22436.

Imling Konrád: A végrehajtási törvényt módositó és kiegészitő 1908. évi XLI. törvényczikk magyarázata, leginkább ,,A végrehajtási törvény magyarázata" czimü munkája kiegészitésére. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Somos Zoltán: Tánczos. Az utolsó szó jogán. Fókuszban a körmendi gyermekgyilkosság és a magyar igazságszolgáltatás. A szerző, Dr. Somos Zoltán ügyvéd által dedikált példány. (Bp., 2007), Kelly, 256 p. Kiadói papírkötés.
1
22437.

Somos Zoltán: Tánczos. Az utolsó szó jogán. Fókuszban a körmendi gyermekgyilkosság és a magyar igazságszolgáltatás. A szerző, Dr. Somos Zoltán ügyvéd által dedikált példány. (Bp., 2007), Kelly, 256 p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
1
22438.

A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22439.

2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval
1
22440.

dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Gergely Jenő: Külföldi és belföldi valutatartozások fizetése és behajtása. Törvény, rendeletek, birói gyakorlat, végrehajtás, sorrendi tárgy. eljárás az engedélyek iránt, iratminták. Bp.,én., Szerzői,(Centrum-ny.), 116 p. Kiadói foltos papírkötés.
1
22441.

Gergely Jenő: Külföldi és belföldi valutatartozások fizetése és behajtása. Törvény, rendeletek, birói gyakorlat, végrehajtás, sorrendi tárgy. eljárás az engedélyek iránt, iratminták. Bp.,én., Szerzői,(Centrum-ny.), 116 p. Kiadói foltos papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
300 HUF
300 400 500
vitéz Turvölgyi Albert: A szeszegyedáruságra vonatkozó rendelkezések gyüjteménye. Összeáll.: - - . I. kötet: Jogszabályok. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, XII+701 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Ritka!)
1
22442.

vitéz Turvölgyi Albert: A szeszegyedáruságra vonatkozó rendelkezések gyüjteménye. Összeáll.: - - . I. kötet: Jogszabályok. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, XII+701 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Ritka!)

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
100 HUF
100 200 300

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse