Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 74

Lux Elek (1884-1941): Női büszt. Feltehetően ón vagy bronz, jelzett a talapzaton, m: 24,5 cm
12268.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Michel és Irénke portréja fali plakett pár. 1929, Párizs, patinázott bronz dombormű márvány lapon. Jelzett, egyik márványlap ragasztott, 19,5x14,5 cm, márványlappal 26x21 cm. Az alkotások Liszkay Kováts Zoltán barátját és az ő feleségét ábrázolják.
12269.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Dien Gizella (1906-2010): Merengő. Bronz, jelzett, m: 26,5 cm
12270.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Dien Gizella (1906-2010): Álló női akt. Jelzett, bronz, m: 36 cm
12271.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Andorai Mária (1947 - 2000?): Női akt lepellel. Jelzett, fa talapzaton, restaurált, m: 33 cm
12273.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Marjay György: Kislány labdával. Festett gipsz, 1948, jelzett, kis sérüléssel, m: 25,5 cm
12274.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pató Róza (1934-2018): Lovak. Bronz fali relief. Fa alapon. jelzett 32x20 cm
12275.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Megváltó Krisztus, faragott fa szobor. 37x30 cm
12276.

Rufpreis:
6 000 HUF

Halász férfi. faragott exota fa. 26 cm
12277.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az evolúció allegóriája. Gipsz és műgyanta őrlemény szobor. 26 cm
12278.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. zománcozott fém, jelzés nélkül, márvány talapzaton 28 cm
12279.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Halász L. jelzéssel: Arc. Faragott fa, 58x28 cm
12280.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF