Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3465489
12268
518
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Lux Elek (1884-1941): Női büszt. Feltehetően ón vagy bronz, jelzett a talapzaton, m: 24,5 cm
3449548
12269
518
60000
Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Michel és Irénke portréja fali plakett pár. 1929, Párizs, patinázott bronz dombormű márvány lapon. Jelzett, egyik márványlap ragasztott, 19,5x14,5 cm, márványlappal 26x21 cm. Az alkotások Liszkay Kováts Zoltán barátját és az ő feleségét ábrázolják.
3392062
12270
518
65000
Dien Gizella (1906-2010): Merengő. Bronz, jelzett, m: 26,5 cm
3392059
12271
518
48000
Dien Gizella (1906-2010): Álló női akt. Jelzett, bronz, m: 36 cm
3465538
12273
518
24000
Andorai Mária (1947 - 2000?): Női akt lepellel. Jelzett, fa talapzaton, restaurált, m: 33 cm
3465537
12274
518
15000
Marjay György: Kislány labdával. Festett gipsz, 1948, jelzett, kis sérüléssel, m: 25,5 cm
3470360
12275
518
Pató Róza (1934-2018): Lovak. Bronz fali relief. Fa alapon. jelzett 32x20 cm
3472736
12276
518
Megváltó Krisztus, faragott fa szobor. 37x30 cm
3472744
12277
518
Halász férfi. faragott exota fa. 26 cm
3472740
12278
518
Az evolúció allegóriája. Gipsz és műgyanta őrlemény szobor. 26 cm
3445722
12279
518
22000
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. zománcozott fém, jelzés nélkül, márvány talapzaton 28 cm
3446150
12280
518
Halász L. jelzéssel: Arc. Faragott fa, 58x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF