Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3484902
12241
518
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Kligl Sándor (1945): Fiatal hölgy. Terrakotta, jelzett, m: 33 cm 3217045
12242
518
4200
Ismeretlen szobrász: Hordón egyensúlyozó fiú. Bronzírozott fém szobor, mészkő talapzaton, m: 30,5 cm 3489894
12243
518
Oláh Sándor (1959-): Női akt. Bőr kép, plasztika. Jelezve balra lent a bőrképen és a hátoldalán 36x36 cm 3342145
12244
518
34000
Kopits János (1877-1944): Női büszt. Ebonizált fa talapzaton, jelzett: KOPITS 909., m: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3488772
12245
518
Vadászkutya, zsákmánnyal, Ón szobor ,15 cm 3489517
12246
518
Budapest látképes fali bronz tál, látképekkel. 18 cm
3395084
12247
518
6500
Nagy András (1946-): A szép Karia. Ready-made applikáció, jelzett, m: 23 cm
3420765
12248
518
3800
Nagy András (1946-): Minden. Ready-made applikáció, jelzett, 17x15 cm
3313055
12249
518
Nevető Buddha faragott fa szobor 22 cm 3471381
12251
518
Férfi fej. Faragott fa szobor, m: 19,5 cm
2998187
12252
518
3467341
12253
518
1974 BGY monogrammal Kötögető lány, lepattanással, m: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF