Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 74

Kligl Sándor (1945): Fiatal hölgy. Terrakotta, jelzett, m: 33 cm
12241.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ismeretlen szobrász: Hordón egyensúlyozó fiú. Bronzírozott fém szobor, mészkő talapzaton, m: 30,5 cm
12242.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
18

Oláh Sándor (1959-): Női akt. Bőr kép, plasztika. Jelezve balra lent a bőrképen és a hátoldalán 36x36 cm
12243.

Rufpreis:
4 000 HUF

12244.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Vadászkutya, zsákmánnyal, Ón szobor ,15 cm
12245.

Rufpreis:
8 000 HUF

Budapest látképes fali bronz tál, látképekkel. 18 cm
12246.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy András (1946-): A szép Karia. Ready-made applikáció, jelzett, m: 23 cm
12247.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Nagy András (1946-): Minden. Ready-made applikáció, jelzett, 17x15 cm
12248.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nevető Buddha faragott fa szobor 22 cm
12249.

Rufpreis:
4 000 HUF

Férfi fej. Faragott fa szobor, m: 19,5 cm
12251.

Rufpreis:
8 000 HUF

12252.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1974 BGY monogrammal Kötögető lány, lepattanással, m: 20 cm
12253.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF