Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 74

Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Akt őzikével. Art deco patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930/40, jelzett hátul: "Z. KOVÁTS" hibátlan, m: 26 cm /// Zoltán Liszkay Kováts (1898-1967): Nude with Fawn. Art Deco patinated bronze sculpture on a marble base, circa 1930/40, signed on the back: "Z. KOVÁTS", in perfect condition, height: 26 cm. A tétel a Darabanth Galériában tekinthető meg. (Paulay Ede u. 25-27. https://www.darabanth.com/galeria/)
12254.

Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Akt őzikével. Art deco patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930/40, jelzett hátul: "Z. KOVÁTS" hibátlan, m: 26 cm /// Zoltán Liszkay Kováts (1898-1967): Nude with Fawn. Art Deco patinated bronze sculpture on a marble base, circa 1930/40, signed on the back: "Z. KOVÁTS", in perfect condition, height: 26 cm.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Veaceslav Jiglitski (1970-): Kakas. Bronz, jelzés nélkül, m: 18,5 cm
12255.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel, erdélyi szobrász: Ülő akt. Égetett samottos kerámia, 33x24 cm
12256.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Oláh Sándor (1907-1983): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12257.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Harci kutya bronz szobra, részletgazdag kidolgozású, 11x5,5 cm
12258.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen szobrász: Fekvő női akt. Patinázott bronz, 23x10 cm
12259.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
9

Tükörbe néző hölgy - art deco bronz szobor márvány talapzaton, jelzett, keze sérült, 26x16 cm
12260.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

12261.

Rufpreis:
460 000 HUF
1 246,61
1 437,50

Horetzky (1969-): Állatias figurás csap pár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, h: 13,5 és 9,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Pair of animalistic figure-shaped taps. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13.5 and 9.5 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12263.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Horetzky (1969-): Állatias figurás hamutartó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 15x7 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animalistic figure ashtray. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 15 × 7 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12264.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Horetzky (1969-): Kígyók. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 13,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Snakes. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13,5 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12265.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

12266.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF