https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 74
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3362934
12293
518
0
32000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Asszonyi Tamás (1942-): A vörös postakocsi. Bronz plakett. Plasztikus, jelzett 24x19 cm Fa alapon. 3363257
12294
518
0
34000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
feltehetően Pócs Péter (1950-): Akác tüske lábom. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, m: 44,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Das Lot is nicht erreichbar
3363258
12295
518
0
34000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
feltehetően Pócs Péter (1950-): Vietnámi leány a tónál. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, engób kopott, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Das Lot is nicht erreichbar
3349225
12296
518
0
6500
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3330162
12297
518
0
34000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Veres Kálmán (1964): Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm Egyik fogója letört, de megvan
Das Lot is nicht erreichbar
3327448
12298
518
0
2800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bognár Sándor: Sapkás férfi fej. Faragott fa fali dísz jelzett 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3200040
12299
518
0
13000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
7 darab kínai faragott zsírkő szobor, nívós darabokkal, h: 8-13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023170
12300
518
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Venus, Mars és Ámor karikatúrája. Terrakotta, márvány alapon. Franciaroszág XIX. sz. 11x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3159823
12301
518
0
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3279666
12302
518
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kótai József (1940-): Sportérem terv. Jelzés nélkül, d: 11 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
Das Lot is nicht erreichbar
3279668
12303
518
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kótai József (1940-): Sportérem terv. Jelzés nélkül, d: 11 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
Das Lot is nicht erreichbar
3096285
12304
518
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Három majom ("Ne hallj, ne láss, ne beszélj"), kézzel festett csontőrlemény, fa talapzaton, 14,5x4,5x5,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse