Drucksachen

Zahl der Lose: 322

cca 1935 Hortobágy, dekoratív art deco címlapú, német nyelvű idegenforgalmi kiadvány, melyben szótárrész is van a turistáknak a puszta és a pásztoridill témájában, pl. Énekeljen egy szép pusztai nótát!, képekkel illusztrálva, jó állapotban, 12p
18369.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935-1936 Meghívó az Orvostanhallgatók Segítő és Önképző Egyesületének 75 éves fennállása alkalmából rendezendő jubileumi ünnepére + Meghívó az Orvostanhallgatók Symphonikus Zenekara és Kamarazene Egyesülete által tartott kamarazene hangversenyre
18370.

Rufpreis:
2 000 HUF

1935-1942 Élet szépirodalmi folyóirat 13 kötete: 1935, 1936, 1937, 1938 I-II, 1939 I-II., 1940 I-II, 1941 I-II, 1942 I-II. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, de belül alapvetően tiszta, épp lapokkal.
18371.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 Pécs, Dr. Lambrecht Kálmán egyetemi tanár halotti értesítője, hajtott
18372.

Rufpreis:
2 800 HUF

1936-1938 A Vasárnapi Könyv c. hetilap vegyes számai, összesen kb. 60 db
18373.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1936 A Napló 38. évfolyamának 342. száma, címlapon az új angol király hivatalba lépésével, sérült
18374.

Rufpreis:
1 800 HUF

1937 Felsőmagyarországi Reggeli Hírlap, 1937. okt. 26., XLVI. évf. 243. sz. Szerk.: Fehér Ödön. Miskolc, Miskolci Ujságkiadó Rt.,egy lap hiánnyal (3/4 p.) 1-2, 5-6 p.
18375.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 Dörge Frigyes Bank Rt. zsebnaptár, kitöltetlen
18376.

Rufpreis:
2 400 HUF

1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, foltos, ázott, kopott.
18377.

Rufpreis:
1 400 HUF

1938 Le Jardin des Modes 18. évfolyam 257. szám, egyik oldal sérült
18378.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 Meghívó a Pesti Vigadó termeiben Auguszta főhercegasszony, József főherceg és mások védnöksége alatt tartott jogászbálra, 4 sztl. lev.
18379.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

cca 1938 Az Igazi Otthon Könyve. A Pesti Hírlap Karácsonyi Albuma, gyűrődésekkel, 115p
18380.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF