Drucksachen Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3490988
18369
518
Printed Materials
cca 1935 Hortobágy, dekoratív art deco címlapú, német nyelvű idegenforgalmi kiadvány, melyben szótárrész is van a turistáknak a puszta és a pásztoridill témájában, pl. Énekeljen egy szép pusztai nótát!, képekkel illusztrálva, jó állapotban, 12p 3492566
18370
518
Printed Materials
1935-1936 Meghívó az Orvostanhallgatók Segítő és Önképző Egyesületének 75 éves fennállása alkalmából rendezendő jubileumi ünnepére + Meghívó az Orvostanhallgatók Symphonikus Zenekara és Kamarazene Egyesülete által tartott kamarazene hangversenyre 3432599
18371
518
Printed Materials
1935-1942 Élet szépirodalmi folyóirat 13 kötete: 1935, 1936, 1937, 1938 I-II, 1939 I-II., 1940 I-II, 1941 I-II, 1942 I-II. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, de belül alapvetően tiszta, épp lapokkal. 3457130
18372
518
Printed Materials
1936 Pécs, Dr. Lambrecht Kálmán egyetemi tanár halotti értesítője, hajtott
3492634
18373
518
2200
Printed Materials
1936-1938 A Vasárnapi Könyv c. hetilap vegyes számai, összesen kb. 60 db 3373881
18374
518
Printed Materials
1936 A Napló 38. évfolyamának 342. száma, címlapon az új angol király hivatalba lépésével, sérült
3314858
18375
518
Printed Materials
1937 Felsőmagyarországi Reggeli Hírlap, 1937. okt. 26., XLVI. évf. 243. sz. Szerk.: Fehér Ödön. Miskolc, Miskolci Ujságkiadó Rt.,egy lap hiánnyal (3/4 p.) 1-2, 5-6 p.
3484074
18376
518
Printed Materials
1937 Dörge Frigyes Bank Rt. zsebnaptár, kitöltetlen
3344293
18377
518
Printed Materials
1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, foltos, ázott, kopott. 3490667
18378
518
Printed Materials
1938 Le Jardin des Modes 18. évfolyam 257. szám, egyik oldal sérült
3492745
18379
518
Printed Materials
1938 Meghívó a Pesti Vigadó termeiben Auguszta főhercegasszony, József főherceg és mások védnöksége alatt tartott jogászbálra, 4 sztl. lev. 3489146
18380
518
Printed Materials
cca 1938 Az Igazi Otthon Könyve. A Pesti Hírlap Karácsonyi Albuma, gyűrődésekkel, 115p Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF