Drucksachen

Zahl der Lose: 322

1904 Meghívó az Esztergomi Kath. Főgimnázium ifjúsága által rendezett nyári mulatságra, szecessziós illusztrációval, Meszéna Ferenc részére címezve és postázva, középen hajtott
18270.

Rufpreis:
1 200 HUF

1904 Előjegyzési naptár borítólap (naptár nélkül), kis sarokhiánnyal, 20,5x14,5 cm
18271.

Rufpreis:
1 000 HUF

1905 Bp., nemes Hortstein Aurél nyug. cs. és kir. vezérőrnagy halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
18272.

Rufpreis:
2 000 HUF

1906 A Protestáns Egyházi és Iskolai Lap 41 db száma (a teljes évfolyam 53 szám), változó állapotban, sérülésekkel
18273.

Rufpreis:
4 000 HUF

1906 Bundesblatt der schweizerischen Eidgenossensachft. Jahrgang 1906 V. Band. Bern, 1906., Stämpfli & Cie.,2+835 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18274.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

18275.

Rufpreis:
1 600 HUF

1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
18276.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18277.

Rufpreis:
1 000 HUF

1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet
18278.

Rufpreis:
2 000 HUF

1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc,
18279.

Rufpreis:
2 000 HUF

18280.

Rufpreis:
1 000 HUF

18281.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF