Drucksachen Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3274389
18270
518
Printed Materials
1904 Meghívó az Esztergomi Kath. Főgimnázium ifjúsága által rendezett nyári mulatságra, szecessziós illusztrációval, Meszéna Ferenc részére címezve és postázva, középen hajtott
3411840
18271
518
Printed Materials
1904 Előjegyzési naptár borítólap (naptár nélkül), kis sarokhiánnyal, 20,5x14,5 cm
3471352
18272
518
Printed Materials
1905 Bp., nemes Hortstein Aurél nyug. cs. és kir. vezérőrnagy halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm 3471204
18273
518
Printed Materials
1906 A Protestáns Egyházi és Iskolai Lap 41 db száma (a teljes évfolyam 53 szám), változó állapotban, sérülésekkel
3430604
18274
518
500
Printed Materials
1906 Bundesblatt der schweizerischen Eidgenossensachft. Jahrgang 1906 V. Band. Bern, 1906., Stämpfli & Cie.,2+835 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
3411694
18275
518
Printed Materials
3385812
18276
518
900
Printed Materials
1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
3471230
18277
518
Printed Materials
3493080
18278
518
Printed Materials
1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet
3466984
18279
518
Printed Materials
1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc,
3194386
18280
518
Printed Materials
1908. Huszadik Század folyóirat, IX. évf. 10 szám + VIII. évf 2. szám, ez utóbbi sérült
3487291
18281
518
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF