Drucksachen

Zahl der Lose: 322

1910 Élet. Szépirodalmi és kritikai hetilap. II. évf. I-II. köt. (Teljes évfolyam 2 kötetben.) Szerk.: Andor József. Bp., 1910, Stephaneum-ny., VI+[2]+866 p.; VI+[2]+836 p. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18294.

Rufpreis:
10 000 HUF

1913 A m. kir. Államvasutak mérnökeinek 1913 január 12-én Budapesten a Magyar Mérnök- és Építészegylet helyiségében megtartott értekezletéről felvett jegyzőkönyv. Bp., Franklin-ny., 6 p.
18295.

Rufpreis:
1 600 HUF

1913 A Vasárnapi Könyv 1913. évi füzetei egybekötve (nem teljes; az I. félévből csak az 1. füzet, a II. félévben is hiányokkal). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal, egy-két kijáró lappal.
18296.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1914 Berchtesgaden, album 12 db fekete-fehér képpel, sérült borítóval, 12x20 cm + A Rajna Köln-Mainz szakasza, kihajtható, színes panorámakép, sérült, két részre vált, kb. 184x17 cm
18297.

Rufpreis:
2 800 HUF

1914 A Budapesti Kir. M. Tud. Egyetem bölcsészeti karának naptára az 1914-ik és részben az 1915-ik évre. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, több lapon bejegyzésekkel.
18298.

Rufpreis:
2 000 HUF

1914 Temesvár, a magyar szabadságharcz 66-dik évfordulója emlékére, díszelőadás plakátja. 30x44 cm
18299.

Rufpreis:
8 000 HUF

A nagyváradi és biharmegyei patronázs egyesület évkönyve az 1914. évről. 36p.
18300.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1915 Lotte Nicklass (1889-1921): 7 db árnykép, jelzettek a nyomaton, paszpartuban, 16x10,5 cm, külső méret: 29,5x20 cm
18301.

Rufpreis:
1 800 HUF

1916 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve, háborús képanyaggal, szakadt lapokkal is
18302.

Rufpreis:
2 800 HUF

1917 Az Országos Iparegyesület évi jelentése az 1917. junius 17-én tartandó rendes évi közgyűlés elé. 75-ik év. Bp., 1917, Európa, IV+54 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
18303.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1917 Vasárnapi Ujság 64. évf. 27-52. számai (fél évfolyam) egybekötve, 1917. júl. 8. - dec. 30. Szerk.: Hoitsy Pál. Benne a háborúval kapcsolatos és egyéb írásokkal, képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18304.

Rufpreis:
6 000 HUF

1917 Bp., Építőipari mintalapok, Egyszerű szerkezetek és épületek, Iparosok Könyvtára
18305.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF