18371.
Drucksachen
1 000 HUF
1935-1942 Élet szépirodalmi folyóirat 13 kötete: 1935, 1936, 1937, 1938 I-II, 1939 I-II., 1940 I-II, 1941 I-II, 1942 I-II. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, de belül alapvetően tiszta, épp lapokkal.