1938 Young Manchouko in pictures. / Die Junge Mandschurei in Bildern. / Manciu-Cuo vigoroso nei fotografi. A japán vezetés alatt lévő Mandzsukuo bábállamot bemutató album, fekete-fehér fotókkal, japán, angol, német és olasz nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé sérült borítóval.
cca 1938 La Hongrie. L'Orientation economique et fianciere. Numéro special. Párizs, é.n., L'Illustration kiadása. 116p. Francia nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte Horthy Miklós portréjával. Kiadói papírkötésben, gerincen sérüléssel, kissé foltos borítóval, lapszéli ázásnyomokkal.
1938 Bp., Biztosítástechnikai értékek és táblázatok, összeáll.: Biztosító Intézetek Országos Szövetsége által kiküldött bizottság, félvászon kötés, kopottas állapotban
1938-1942 Jelentés a Takarékpénztárak és Bankok Egyesületének 1938./1940./1941./1942. évi működéséről. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötések, kopott, foltos borítókkal, régi intézményi bélyegzésekkel.
1931 Magyar Élet I. évf. 1. sz. (induló szám), szerk.: Kádár Lehel, benne Szabó Dezső, Pethő Sándor, Kállay Miklós és mások írásaival. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, 100 p.