https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 322

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1943 A Képes Vasárnap 6 db II. világháborús száma, változó állapotban
1
18406.

1943 A Képes Vasárnap 6 db II. világháborús száma, változó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1943 "Magyarok!" - II. világháborús röplap, 21×16 cm
1
18407.

cca 1943 "Magyarok!" - II. világháborús röplap, 21×16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat III. évf. 2. száma, 1943. jan. 15., főszerk.: vitéz Vass Sándor, kisebb sérüléssel, tűzés nélkül, 20 p.
1
18408.

1943 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat III. évf. 2. száma, 1943. jan. 15., főszerk.: vitéz Vass Sándor, kisebb sérüléssel, tűzés nélkül, 20 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943 A Művészetszemlélet c. folyóirat I. évfolyam 1-2 száma
1
18409.

1943 A Művészetszemlélet c. folyóirat I. évfolyam 1-2 száma

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944 A Horthy-féle kiugrási kísérlet bejelentése A Hétfői Magyarország c. lap számában. Facsimile másolat.
1
18410.

1944 A Horthy-féle kiugrási kísérlet bejelentése A Hétfői Magyarország c. lap számában. Facsimile másolat.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1944 Nagytétény, a Nagytétényi Társulati Államsegélyes Polgári Fiú- és Leányiskola évkönyve az 1943-44. iskolai évről, 48p
1
18411.

1944 Nagytétény, a Nagytétényi Társulati Államsegélyes Polgári Fiú- és Leányiskola évkönyve az 1943-44. iskolai évről, 48p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1944 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat IV. évf. 19. száma, 1944. okt. 1., szerk.: vitéz Vass Sándor, lapszéli sérülésekkel, tűzés nélkül, 16 p.
1
18412.

1944 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat IV. évf. 19. száma, 1944. okt. 1., szerk.: vitéz Vass Sándor, lapszéli sérülésekkel, tűzés nélkül, 16 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat IV. évf. 17. száma, 1944. szept. 1., szerk.: vitéz Vass Sándor, kisebb sérülésekkel, tűzés nélkül, 16 p.
1
18413.

1944 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat IV. évf. 17. száma, 1944. szept. 1., szerk.: vitéz Vass Sándor, kisebb sérülésekkel, tűzés nélkül, 16 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1945 Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Nagy Imre és Dálnoki Béla aláírásával 4p.
1
18414.

1945 Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Nagy Imre és Dálnoki Béla aláírásával 4p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947 Szeged, Szegedi Népszava III. évfolyamának 163. száma
1
18415.

1947 Szeged, Szegedi Népszava III. évfolyamának 163. száma

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1945 Zsebnaptár, kétoldalas, 7x10 cm
1
18416.

1945 Zsebnaptár, kétoldalas, 7x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
1
18417.

[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme)
A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse